Ana sayfa Haber Nokia’dan 1 milyon euro ödüllü yarışma!

Nokia’dan 1 milyon euro ödüllü yarışma!

0

Nokia, uygulama geliştiricileri ve kullanıcıları için 1 milyon euro değerinde çeşitli ödüller ve nakit para kazanma şansı sunuyor

Nokia”nın dünya çapındaki Create for Millions uygulama yarışmasında geliştiriciler Series 40 Java ve web uygulamalarıyla 1 milyon Euro değerinde çeşitli ödüller ve nakit para kazanma şansı yakalayacak.
 

Nokia, uygulama geliştiricileri ve kullanıcıları, Series 40 telefonları için yeni uygulamalar oluşturmak amacıyla bir araya getiren bir yarışma düzenliyor.
 

Create for Millions yarışması dünya genelindeki tüm geliştiricilere Java ve web uygulamalarını ulaştırarak, toplam 1 milyon Euro değerinde çeşitli ödüller ve nakit para kazanma şansı tanıyor.

Geliştiriciler yarışmaya Series 40 Nokia telefonlar için geliştirdikleri Java ve web uygulamalarıyla dört kategoride katılabilecekler: “Haberdar olun”, “Oyun ve eğlence”, “Duygusal yakınlık”, “Bilgiye erişim”.
 

Bu dört yarışma kategorisinin her birinde, birinciye 50.000 Euro olmak üzere 10 farklı nakit ödülü verilecek. Kazanan uygulamalar küresel çapta çevrimiçi, sosyal medya ve bültenler gibi Nokia”nın kendi mecralarında tanıtılacak.
 

Ayrıca, her dört kategorinin birinci uygulaması Nokia”dan ücretsiz kullanıcı deneyimi danışmanlığı ve lider bir ajanstan uygulamaları tanıtan “spotlight” görselleri için tasarım desteği alacak.
 

Nokia, kazanan uygulamayı, içeriğin uygun olduğu ülkelerde Nokia Browser açılış ekranına konumlandıracak. Bu şekilde, uyumlu Nokia Series 40 telefonlarında tarayıcı açan herkes bu ödül kazanan uygulamayı görecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here