Ana sayfa Mobil Nokia C7 tasarım yarışması sonuçlandı

Nokia C7 tasarım yarışması sonuçlandı

0

Kazanan “Her Yerde” tasarımıyla Blackmore kullanıcısı oldu

Photoshop Magazin”in grafik ve dijital sanatlarla ilgilenen tasarımcılara yönelik olarak düzenlediği “Nokia C7” temalı online tasarım yarışmasında dereceye girenler belirlendi. Yarışmaya tasarımlarıyla başvurmak isteyenlerin 20 Nisan-30 Mayıs tarihleri arasında çalışmalarıyla katılabildiği foto-manipülasyon yarışmasına toplam 174 başvuru oldu. Yarışmada dereceye girenler şöyle sıralandı:

1. Her Yerde – http://www.photoshopmagazin.com/yarisma/3567/calisma/20368
2. In the nature – http://www.photoshopmagazin.com/yarisma/3567/calisma/20395
3. Pompanok – http://www.photoshopmagazin.com/yarisma/3567/calisma/20424
 

Nokia C7

Yarışmaya foto-manipülasyon merakı olan ve tasarımlarını konuşturmak isteyen tüm Nokia severler sınırlama olmaksızın katıldı. Katılımcılar yarışma platformundan indirilen yüksek çözünürlüklü Nokia C7 görselini manipüle ederek tekrar yarışma platformuna yükleyerek yarıştılar.
 

Tasarımcılar, Nokia C7 görselini kullanarak özgün tasarımlar yaratırken hayal güçlerini kullanarak C7 modelini farklı ve heyecan uyandıran şekillerde betimlediler. Tasarımlar, program kısıtlaması olmaksızın teknik uygulanabilirlik kriterlerine göre hazırlandı. Sonuçlar 6 Haziran”da www.photoshopmagazin.com adresinde duyuruldu.
 

Yarışmanın birincisi Nokia C7, ikinci ve üçüncü ise hareket halindeyken bile sorunsuz kablosuz iletişim kurma imkanı veren, kullanışlı ve akıllı handsfree çağrı yönetimi özellikli, kompakt Nokia BH-106 Bluetooth kulaklık kazandı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here