Ana sayfa Haber Nokia 9″un görselleri sızdırıldı

Nokia 9″un görselleri sızdırıldı

0

HMD Global”in gözde telefonlarından Nokia 9″un tasarımını gösteren görseller sızdırıldı. Baidu”da çıkan görüntülere göre modelin ön ve arka panel tasarımında uçtan uca ekran, LED flaşlı dikey kamera modülü ve parmak izi tarayıcısı bulunuyor.

Görselden anlaşıldığı kadarıyla 3D çerçevesiz ekrana sahip olan modelin simetrik kutu biçimi geleneğini sürdürdüğü görülüyor. Bakır rengi telefonun ön panelinde herhangi bir tuş bulunmuyor. Güç düğmesi ve ses kontrolü ise cihazın sağında yer alıyorlar.

Fiyat 749 Euro

5.7 inç Quad HD ekrana sahip olması düşünülen modelin arka panelinin 3 boyutlu cam olması, cihazın kablosuz şarj teknolojisini destekleyeceğine işaret ediyor. çift kamera modülü ise Carl Zeiss Lens içeriyor. Snapdragon 835 yonga setiyle gelmesi beklenen modelin 128GB dahili hafızası, 6GB veya 8GB RAM taşıması da beklentiler arasında. Ayrıca su ve toz gibi dış etkenlere karşı dayanıklılık için IP68 sertifikasına da sahip olabilir.

Biyometrik doğrulama yöntemi olarak parmak izi tarayıcısının yanında iris tarayıcısının da yer alacağı varsayılabilir. Nokia 9, HMD”nin 5. Telefonu olacak. Fiyat olarak 749Euro civarında olması beklenen modelin henüz resmi olarak doğrulanmadığını da belirtmek isteriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here