No Man's Sky İncelemesi: Hiç olmadı aslında

Sony Computer Entertainment'ın yayınladığı oyunu her şarta rağmen inceleyeceğiz.

No Man's Sky, Hallo Games tarafından geliştirilip, Sony Computer Entertainment tarafından da yayımlandı. An itibariyle PlayStation Store'da, Steam'de ve fiziksel raflarda karşınıza çıkan oyun, 150 ve 200 TL arasında fiyatlarla satışa sunuldu. Hallo Games, oyunun basın tanıtımlarına kendince önem verdiği için oyunun ilk olarak basın kit'i tanıtıldı ve dağıtıldı haliyle YouTube'ta ve yazılı olarak oyunun merakla beklenen incelemeleri, dikkat çekiyor.

Technotoday'in teknoloji basınında belirli bir yere sahip olması, Newtech'in de sanal mağazalarda elde ettiği başarılı okunma sayılarına rağmen oyunun PR ajansı bu basın kitini bir şekilde bizlerle buluşturamadı. Haliyle gerekli olan zamanda, gerekli bir şekilde (bizim açımızdan vakitli olması oldukça önemli ve bunun rekabet açısından da kayıbı çok büyük oldu) bu basın kiti, biz basın kişilerine :) bir şekilde gelmediği için zamanında inceleyemiyoruz.

Bu aksaklıklara ve iş bilmezliklerine rağmen bu oyunu, üniversitelerde eğitim veren tasarımcılarla ve oyun geliştiricileriyle birlikte ele alacağız. Oyunun PlayStation 4 versiyonunu satın aldık ve kısa bir süre içerisinde bu önemli inceleme sizlerle olacak.

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam