Ana sayfa Foto Galeri Nissan Titan Warrior konsepti fevkaladenin de fevkinde ve NAIAS 2016″da tanıtılacak

Nissan Titan Warrior konsepti fevkaladenin de fevkinde ve NAIAS 2016″da tanıtılacak

0

Nissan’a bir ABD’li tasarımcı eli dokunduğu çok belli oluyor. Titan Warrior olarak lanse edilen Nissan’ın yeni arazi aracı, henüz konsept aşamasında ve ilerki dönemlerde yollara düşecek. Nissan Titan XD’nin tasarımından yola çıkarılarak biraz agresiflik, biraz futurizm, biraz sitil eklenerek Nissan’ın “off-road” yelpazesine eklendi. 

Pickup pazarında tekrar dominant olmak isteyen Nissan, bu modelde kullandığı her aksesuarda, her materyalde yüzdeli rakamlarla büyümeye gitti. Aluminyum kullanımları artış gösterirken bir off-road aracına göre daha hafifletildi. Elbette Nissan Titan Warrior ile birlikte gösterilen diğer aksesuarlar da şu sıralarda konsept aşamasında: off-road lastikleri gibi…

37″ gibi bir rakamla söz edilen lastik boyutu var.  Bu pazardaki otomobillerin en fazla 33 veya 34″ gibi rakamlara denk gelen lastik boyutları bulunuyor, elbette fabrika çıkışlı olarak.

 Böyle bir otomobilin motor yapısı da devasa boyutlarda olmalı. 5.0 L V8 turbo motoru, otomobile güç verirken sadece dizel model olarak satışa sunulacak. 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here