Ana sayfa Donanım Nintendo Switch için Hulu çıktı

Nintendo Switch için Hulu çıktı

0

Nintendo Switch'te Hulu

Taşınabilir oyun konsolları arasına nispeten yakın zamanda katılan ve oldukça beğenilen Nintendo Switch, yaratıcı bir tasarım ile taşınabilirliği bir araya getirerek eğlenceyi herkesin çantasına atıp yanında götürmesini sağlıyor. Bu hafta başında Nintendo eStore’a yeni eklenen bir uygulama, Hulu, platformun ilk video oynatma uygulaması oldu ve kullanıcılardan gelen yorumla Switch’in video izlemek için muhteşem olduğu yönünde. 

İlk bakışta, Nintendo Switch’in çoğumuzun kullandığı akıllı telefonlardan çok da büyük olmayan bir ekrana sahip olması sebebiyle video izlemek için anlamsız bir platform olarak düşünülebilir. Switch’in video izlerken asıl kullanışlılığı sahip olduğu kontroller ve büyük ekrana bağlanma konusundaki basitliğinde yatıyor. örneğin, standıyla birlikte kullanılan bir Switch, masada ailenizle birlikte dizinizin son bölümünü izlerken oldukça güzel bir deneyim sunarken yemek masasından kalkınca oturma odasındaki docka yerleşerek bir anda büyük ekranda kesintisiz dizi keyfinize devam etmenizi sağlıyor. Bunun yanında, akıllı telefonunuz ya da tabletinizde olacağı gibi sürekli yapan bildirimler sebebiyle izleme deneyiminiz kesilmemiş oluyor. 

Nintendo Switch’e eklenen türünün ilk uygulaması olan Hulu’nun ardından yakın zamanda Netflix başta olmak üzere başka uygulamalar da dahil olarak seçenek havuzu genişletilecektir. Bunun gerçekleşmesinin ardından Nintendo Switch, çok daha güçlü bir medya tüketim cihazı olarak karşımızda olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here