Ana sayfa Oyun Nintendo Switch için Diablo III sızdırıldı – Bu yıl çıkıyor

Nintendo Switch için Diablo III sızdırıldı – Bu yıl çıkıyor

0

Forbes tarafından paylaşılan ve daha sonra silinen bir gönderiye göre Diablo III, Nintendo Switch oyun konsoluna geliyor. Gönderi ilk olarak Reddit kullanıcısı Riomegon tarafından fark edilip görüntülendi.

Oyunun Switch portu, Diablo III: Eternal Collection adıyla çıkacak ve 59,99 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Oyun kiti Reaper of Souls ve Rise of the Necromancer genişleme paketlerini de içerecek. İddiaya göre oyunun içinde Nintendo’ya özel bazı eşyalar da yer alacak. Bu eşyalar arasında Ganondorf tarzı kozmetik zırh seti, Tri-Force portre tablosu ve Cucco evcil hayvanı yer alacak.

Şubat ayında oyunun Switch’e geleceğine dair söylentiler ortalıkta dolanmaya başlamıştı ve oyun stüdyosu Blizzard, Twitter’da bu konuyu gizlice içeren bir video paylaşmıştı. Bu videodan yola çıkarak çok sayıda oyuncu, firmanın port üzerinde çalıştığı yorumunu yapmıştı. Oyunun Nintendo Switch için çıkarılacak oluşu, Blizzard’ın 15 yıldır ilk kez firmanın bir konsoluna oyun sunuşu olacak.

İlgili Haber: Warframe Yakında Nintendo Switch’e Geliyor

Sızıntıya göre oyun Switch üzerinde tam donanımlı şekilde, yani herhangi bir kısıtlama olmadan çalışacak. Oyun ayrıca Switch’in dört farklı oyuncuyla tek cihazdan oynama imkanı sunan co-op özelliğine de destek verecek. Yakında aktive edilecek çevrimiçi hizmetler de oyunda olacak ve çok oyunculu oynamaya imkan sağlayacak.

Switch için Diablo III şimdiki bilgilere göre 2018’in ilerleyen zamanlarında satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here