Ana sayfa Donanım Nikon’dan“mini mini”CoolPix

Nikon’dan“mini mini”CoolPix

0

Nikon”da yepyeni bir fotoğraf makinesi duyuruldu. CoolPix S-01 adını alan aygıt, kompaktlığın sınırlarını adeta yeniden çiziyor!

Nikon “ultra-kompakt” ve “mini camera” olarak nitelendirdiği yeni bir model duyurdu. 7.8 cm x 5cm x 2cm ölçülerinde ve 100 gram ağırlığındaki bu yeni model Nikon CoolPix S-01 model adını aldı. Yenilikçi CoolPix modeli o kadar ince ve hafif ki gömleğinizin cebinde dahi kolaylıkla taşımanız için tasarlanmış gibi görünüyor. Aynı zamanda yeni CoolPix S-01, Nikon görüntü teknolojilerinin dizayn ile başarılı bir kombinesi. Kırmızı, gümüş, beyaz ve pembe renk seçenekleri ile sunulan modelde sosyalliğin yüksek olduğu fotoğraf anlarında dikkat çekecek renklerden birini tercih edebiliyorsunuz.
 
Yeni mini Nikon, cebindeki akıllı telefonun fotoğraf özelliğinden memnun olmayan ya da her an her yerde cebinden çıkarabileceği bir fotoğraf makinesi arayan tüketiciler için ideal özellikler taşıyor. 10 milyon piksel fotoğraf çekilebilen, 3x geniş açı NIKKOR zoom lensli S-01; EXPEED C2 görüntü işlemcisi kullanıyor. Cihaz, 6.3 cm”lik dokunmatik ekrana sahip ve tasarımında çok az sayıda fiziksel kontrol bulunduruyor. 720p HD video kaydı yapılabiliyor. Xenon flaşlı olması ise özellikle düşük ışık koşullarında daha net görsel sonuçlara olanak tanıyor. çeşitli sahne modları ve kolay kullanım özelliklerini kullanıcısına sunacak olan Nikon CoolPix S-01″in yakın zamanda global pazarlarda yer alması bekleniyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here