Ana sayfa Donanım Nikon”dan dünyanın ilk android fotoğraf makinesi

Nikon”dan dünyanın ilk android fotoğraf makinesi

0

Nikon COOLPIX S800c, yalnızca bir Nikon fotoğraf makinesinin sağlayabileceği resim kalitesini Android platformunun iletişim işlevselliğiyle birleştiriyor

Internetin ve sosyal medyanın günlük yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiği günümüzde, Nikon; dünyanın ilk Android destekli yerleşik Wi-Fi yetenekli dijital fotoğraf makinesini COOLPIX S800″i Türkiye pazarına sundu.
 

Güçlü Android İşletim Sistemi (İS) üzerinde çalışan S800c, fotoğrafçılığı ve sosyal medya evrenini deneyimleme biçiminizi geri dönülemez bir şekilde değiştirmek için dijital fotoğraf makinesinin potansiyelini ve yeteneklerini artırıyor. S800c”nin yüksek lens kalitesi, 10x optik zoom yeteneği ve gerçek 16,0 megapiksel değeri; fotoğraf makineli telefonlarda bulunan tipik ve sıradan fotoğraf makinesi özellikleri ve etkileyici olmayan piksel yoğunluğunun çok ötesine geçiyor. ISO’nuzu S800c”nin zengin 125 – 1600 aralığı içinde veya otomatik modda 3200 değerine kadar ayarlayarak daha iyi resimler çekebiliyorsunuz.
 

Yeni S800c’nizle çektiğiniz fotoğrafları, filmleri ve yorumlarınızı Google+TM, Facebook ve Twitter gibi Sosyal ağ sitelerinde veya e-posta, kısa mesaj veya Bluetooth yoluyla sorunsuz bir şekilde paylaşabileceksiniz. Android”in rakipsiz ve sorunsuz birlikte çalışabilirlik özelliği sayesinde, dokunmatik ekrana bir dokunuş, kaydettiğiniz görüntüyü gecikmeden, hemen orada ve o anda paylaşmanız için size çeşitli yollar sunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here