Ana sayfa Donanım Nikon D600 tanıtıldı!

Nikon D600 tanıtıldı!

0

Nikon, FX formatındaki en küçük ve en hafif DSLR modelini duyurdu. Yeni D600, performans meraklıları için segment çizgisini ileriye taşıyabilecek özellikler taşıyor

Nikon Corporation, yeni dijital SLR fotoğraf makinesi modeli D600″ü tanıttı. Nikon FX-format modeller arasında D600, en küçük ve en hafif (760 gram) gövdeye sahip. 24.3 milyon efektif piksel sayılı yeni FX formatındaki CMOS görüntü sensörü ve üst düzey Nikon DSLR makinelerdeki (D4, D800, D800E) gibi yerleşik EXPEED 3 görüntü işleme motoru ile donatılmış durumdaki D600″ün FX formatındaki çekimlerde çerçevenin %100 “ünü kapsayan optik vizörü, geniş açılı görüntüleme ile geniş ve net 3,2 inç LCD ekranı ve D800 ile D800E modellerindeki gibi suya ve toza dayanıklı yapısı dikkat çeken diğer özellikleri arasında.Tüm DX NIKKOR lens serisiyle uyumlu aygıtın; yüksek çözünürlüklü, full HD film kaydı (1920 × 1080/30p) özelliği de bulunuyor.
 
Nikon kısa süre önce tanıttığı D4 modeli ve inanılmaz çözünürlük ve görüntü kalitesi için 36.3 milyon etkin pikselli CMOS görüntü sensörü ile donatılmış D800 ve D800E modellerinin ardından, üstün performans ve fonksiyonlarıyla yeni amiral gemisi olan FX format dijital SLR fotoğraf makinesi serisini genişletmiş ve güçlendirmişti. D600 FX format fotoğraf makinesi bu etkileyici serinin bir alt adımı olarak üstün işleme özellikleri, görüntü kalitesi, kompakt, hafif ve kolay kullanımlı gövde içinde önceki FX format DSLR modellerinin dayanıklılığını sunuyor. D600 sadece gelişmiş amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için değil yaratıcılığını arttırmak isteyen fotoğraf heveslileri için de çok kullanışlı bir model.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here