Ana sayfa Donanım Nikon Coolpix L610 duyuruldu

Nikon Coolpix L610 duyuruldu

0

Yeni kompakt model, fotoğrafla ilgilenmeye başlayan ancak zum özelliğine de önem veren fotoğraf severler için ideal özellikler taşıyor

Nikon, Coolpix serisinin yeni üyelerinden L610″u lanse etti. Yeni kompakt model, fotoğrafla ilgilenmeye başlayan ancak zum özelliğine de önem veren fotoğraf severler için ideal özellikler taşıyor. 16 milyon piksel fotoğraf çekimine olanak tanıyan aygıt; 14x zum özelliği ile dikkat çekerken sunduğu geniş odak mesafesinin VR adlı görüntü sabitleme teknolojisi sayesinde efektif şekilde kullanımına olanak tanıyor. Ayrıca Expeed C2 görüntü işleme teknolojisi, 3-inç ekran, kullanışlı aynı zamanda yaratıcılığı tetikleyen filtre efektleri, 19 farklı sahne modu gibi özelliklerini makul fiyatlarda kullanıcısına sunuyor. Şık, kolay kullanımlı ve oldukça hafif bir tasarıma sahip olması ise diğer artı puanlarından.
 
Nikon Coolpix L610″un video konusundaki yetenekleri ise 1080p Full HD düzeyinde. Target Finding AF özelliği sayesinde odaklandığınız objeleri kolaylıkla netleyebilen Coolpix L610″un bir diğer etkileyici yönü de çok yakın mesafeden: 1 cm”den makro fotoğraf çekimine olanak tanıması. Kalem pille çalışması da fiyatının makul olmasını sağlayan parametrelerden biri ancak bu özelliğin aygıtın kalınlığına artı yönde etkisi yadsınamaz düzeyde.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here