Ana sayfa Donanım NIKON AW-100

NIKON AW-100

0

-10 derece ile çöl sıcaklıkları arasında üst düzey fotoğraf ve video performansı
 

16 megapiksel sensör, oldukça geniş bir görüş açısını kapsayan 28mm zum aralığı ve 5x optik zum özellikli Nikkor lens kombinasyonuna sahip olan yeni Nikon AW100; su geçirmez, darbeye ve soğuğa dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Yüzme, dalış, kayak veya yürüyüş gibi outdoor aktivitelerinde karşılaşılan ağır şartlar için geliştirilmiş dayanıklı tasarımıyla adeta bir tankı andıran yeni AW100, 10 metreye kadar su geçirmeme, 1.5 metreye kadar olan yüksekliklerden düşmesi halinde darbelere karşı dayanıklılık ve -10°C”ye kadar soğuk hava koşullarına dayanabilme özelliklerine sahip. Yeni, dayanıklı Nikon, 3200 ISO özelliği, lens kaydırma + elektronik VR fonsiyonlarının desteği ile sualtındaki zayıf ışık koşullarında çok az kumlanma ve net fotoğraf kareleri elde edinimini sağlıyor.
 
nikon aw100
 
1920 x 1080p full HD video kaydı özelliğine sahip olan AW100, 3inçlik 460k noktalı TFT LCD ekranı ve filtre adaptörü ile 40.5mm çaplı filtrelerin takılabilmesine imkân tanıyan tasarımıyla da dikkat çekiyor. Arkadan aydınlatmalı CMOS sensörüyle iç mekân ve zayıf ışık koşullarında üst düzey çekimler yapılabilmesini sağlayan teknolojik yapısının yanı sıra cihazda en uygun sahne modunu otomatik olarak belirleme fonksiyonu, 16 sahne modu, sistem içinde konu takip özellikleri, GPS ve elektronik pusula özellikleri de bulunuyor.

Macline”ın satın alma önerisi: Outdoor kullanım için de gerekli tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir ürün. İhtiyaca yönelik yüksek performans elde edilebilir.
 

Notu: ****
Firma:              Nikon
İyi haber:  Her koşula dayanıklı tasarım, Full HD video, GPS ve elektronik pusula özellikleri
Kötü haber: Düşük ışıkta minimum kumlanma
Fiyatı: 1199 TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here