Ana sayfa Haber Nihat Karadağ Fotoğraf Yarışması Başladı!

Nihat Karadağ Fotoğraf Yarışması Başladı!

0

Amatör fotoğrafçılara destek olmak için bundan sonra her ay düzenlenecek olan Fotoğraf Yarışması”na herkes katılabilecek

Yarışmada, dereceye girenler Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi”nden ücretsiz fotoğrafçılık kursu ve şehir dışı fotoğraf gezisi kazanacak.

 


ŞARTNAME

1. “Fotoğraf Yarışması”nın konusu “Serbest”tir.
 

2. Bir yarışmacı istediği kadar fotoğrafla yarışmaya katılabilir. Herhangi bir fotoğraf sınırı yoktur.
 

3. Yarışma, internet üzerinden yapılacaktır.
 

4. Yarışmaya katılım için, www.nihatkaradag.com.tr sitesine üye olunmalı, fotoğraflar “FOTO GALERİ” kategorisinin alt kategorisi olan “Yarışan Fotoğraflar” kategorisinde paylaşılmalıdır. Fotoğraflar, fotoğrafın ve fotoğrafçının adıyla birlikte yüklenmelidir. Web sitemize nasıl fotoğraf ekleyeceğiz BURADA anlatılmaktadır.
 

5. Sitemize eklenecek fotoğrafların yatay genişliği en fazla 700 piksel olmalıdır.
 

6. Yarışmaya son katılım tarihi 20 Ekim 2013″dür. Fotoğraflar, gönderildikçe www.nihatkaradag.com.tr adresinde fotoğrafçısının adıyla birlikte sergilenmeye başlanacaktır. Oylama ise 21 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecektir. 31 Ekim 2013 Saat 23.59″da oylama sonlanacaktır.
 

7. Yarışma katılımcılarının adına düzenlenen “Katılım Belgesi”, E-mail yoluyla katılımcılara gönderilecektir.
 

8. Her görüntülenme, her facebook like”ı, her google+ ve twitter paylaşımı 1′er (bir) puan ve her yorum 5 (beş) puan olmak üzere, en fazla puan toplayan 10 fotoğraf arasından 1., 2. ve 3. olan fotoğrafı jüri belirleyecektir. ödüller bu 3 fotoğrafın fotoğrafçılarına sıralamaya göre dağıtılacaktır.
 

9. Yarışmaya katılan herkes, gönderdiği fotoğrafların telif hakkının kendisine ait olduğunu, yarışma süresince ve sonrasında fotoğraflarının adıyla birlikte Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi”ne ait web sitelerinde, eğer dereceye girerse basın-yayın organlarında yayınlanmasını kabul etmiş sayılır.

 

 

 

JüRİ:

Nihat Karadağ (Fotoğrafçı – Fotoğraf Eğitmeni – NKFA Yöneticisi)

Cemil Seçkin (Fotoğrafçı – NKFA Yöneticisi)

özden Sevim (Fotoğrafçı – NKFA Yöneticisi)
 

 

öDüLLER:

Birincilik ödülü: Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi”nde 4 hafta sürecek olan Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu”na ücretsiz katılım.

İkincilik ödülü: Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi tarafından düzenlenen şehir dışı fotoğraf gezilerinden birine ücretsiz katılım.

üçüncülük ödülü: 16 GB SD Kart

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here