Ana sayfa Haber Ni No Kuni II: Revenant Kingdom”a ait yeni video yayınlandı!

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom”a ait yeni video yayınlandı!

0

Geride kalan diğer RYO oyunlarından farklı olarak olarak oyuncuları masalsı bir maceraya götüren Ni No Kuni serisinin yeni oyunu olan Ni No Kuni II: Revenant Kingdom için başka bir video daha paylaşıldı. The Boy King adını alan yeni videoda ana karakterimizin kral olmasını görüyoruz. Omuzlarına büyük bir sorumluluk alan Evan, hikayeye bağlı olarak kardaşları ile birlikte başından geçen olaylardan hatasız bir şekilde sıyrılmak zorundadır.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom’a ait yeni video yayınlandı

Tüm bunların yanında oyunun  geliştirici ekibi daha öncesinde Ni No Kuni II: Revenant Kingdom’da farklı dövüş dinamiklerini kullanacaklarını belirtmişlerdi. Ancak bu mekaniklerin tam olarak neye benzeyeceğini ve oyunun ilerleyen dakikalarda nasıl şekilleneceğini şu anda bilmiyoruz. Tecrübeli çizim sanatçısı Hayao Miyazaki’nin de yapım ekibinde bulunduğu oyunun çıkacağı gün, heyecan içerisinde bekleniyor. 23 Mart tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak olan oyun, PlayStation 4platformunun yanında PC platformu için de çıkacak.

Son yıllarda örneklerini az gördüğümüz JRPG türü, bakalım Ni No Kuni II: Revenant Kingdom ile birlikte 2018 yılında nasıl şekillenecek?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here