Ana sayfa Haber Newgen Software”in OmniScan çözümü Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi”nde tanıtıldı

Newgen Software”in OmniScan çözümü Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi”nde tanıtıldı

0

öncelikle Hindistan’ın sürekli gelişmekte olan yazılım ve yazılımcı gücü, yavaş yavaş sektör lideri ülkeleri yakalamaya, üstelik onların önüne geçmeye başladılar. Popüler şirketlerden küçük işletmelere kadar, artık her firmanın bünyesinde bir grup Hintli yazılımcılar var ve yaptıkları işler çok ciddi. Bununla birlikte start-up dünyasında yaptıkları azımsanamaz. 

Hindistan’ın köklü iletişim-teknoloji şirketlerinden olan Newgen Software, bugün gerçekleştirilen Microsoft Kurumsal çözümler Zirvesi’nde yeni kurumsal dökümantasyon çözümlerini tanıttılar.  OmniScan, bulut tabanlı çalışabilir ve belge tarama, depolama, endeksleme süreçleri, belge sınıflandırma gibi görevlerini gerçekleştirebiliyor.

OmniScan, sadece belgelerdeki veriyi yakalamakla kalmıyor, yakaladığı verileri kullanılabilir bilgiye dönüştürerek iş süreçlerini hızlandırıyor. Kağıt, e-dosya, MS Office belgesi gibi farklı formatlarda ve farklı yerlerde kayıtlı verilere aynı anda erişilebilmesini sağlayarak iş yerlerindeki bilgi yönetim ağını güçlendiriyor. üstelik şirketlerin kullandığı SAP, Microsoft SharePoint gibi sistemlerle de uyumlu. OmniScan, bilgi yönetim sistemlerini dijitalleştirmede şirket ve kurumların bir numaralı çözüm ortağı. OmniScan sistemi farklı türdeki dosyaların minimum insan müdahalesiyle taranmasını sağlıyor. Külfetli ve zaman alıcı görüntü temizleme, belge sınıflandırma ve endeksleme süreçlerini kolaylaştırırken; OCR, MICR, Barcode Recognition vb. metotları kullanarak görüntü destekli veri girişi, otomatik endeksleme ve otomatik veri ayıklama özellerini de sunuyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here