Ana sayfa Donanım Netis”ten zaman ayarlı Wi-Fi!

Netis”ten zaman ayarlı Wi-Fi!

0

 

 

 

Netis’in yeni ürünü Netis WF2220, ev ve ofis erişim noktasını satışa sundu. Geniş ev ve ofislere yönelik geliştirilen ürün, turbo tuşu ile zaman ayarlama özelliği ile kullılırlığı da arttırıyor..

300Mbps kablosuz hıza sahip Netis WF2220, mevcut internet bağlantısının menzilini artırıyor. Hem erişim noktası hem de, repeater özelliklerine sahip olan ürün, turbo tuşuyla sinyal iletim gücünü de güçlendirebiliyor. Böylece mekanların daha uç noktalarından da kablosuz ağa turbo olarak bağlanılıyor. Aynı tuşla da normal moduna geri dönüş yapıyor. 

Netis WF2220, barındırdığı zamanlama özelliğiyle de kullanışlılığını arttırıyor. Kullanıcılar farklı zaman dilimlerinde kablosuz ağı programlayarak Wi-Fi’ın sürekli açık kalmasından dolayı gerçekleşebilecek riskler de engelleniyor. Belirli gün ve saatlerde çalışma saatleri ayarlanarak ürünün zaman ayarı modu kullanılıyor.

5 dBi gücünde iki adet harici anteni, daha geniş bir mesafede Wi-Fi iletimini güçlendiriyor ve antenler çıkarılıp değiştirilebilir. ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise 34,90 USD + KDV 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here