Ana sayfa Haber Netis”den taşınabilir yönlendirici Wi-Fi cihazı

Netis”den taşınabilir yönlendirici Wi-Fi cihazı

0

150Mbps kkablosuz hıza sahip olan Netis WF2416 taşınabilir yönlendirici, seyehatlerde, ev kullanımlarında ve küçük ofislerde ihtiyaçlara yönelik üretildi. Kablosuz ağ performansını ve çekim gücünü artıracak ve birden çok cihazı ağa bağlayarak öğrencilerin ve iş seyehatinde olanların ilgisini çeker.

Ana özelliği olan yönlendirici olmasıyla birlikte Wi-Fi genişletici veya erişim noktası özelliklerine de sahip WF2416. Farklı modlarla çalışabilir, DSL, ya da kablo ile modeme bağlanabilir, kablosuz yönlendirici olarak internete erişimi sağlatabilir.

WF2416, bu modların yanısıra erişim noktası moduyla da çalışıyor. Kablolu ağı kablosuza çevirebilmesiyle birlikte ürün için sadece prize takmak gerekli. WSIP moduyla yansıtma yaparak birçok birazın farklı ortamda internete ulaşabilmesini sağlıyor.

Ek olarak cihazın menzil genişletme özelliği de var. Kolay kuruluma sahip bu cihaz, farklı modlar arasında yormadan geçiş yapabilir ve ürünün altında bulunan küçük bir anahtar yardımıyla bu yönlendirmeler yapılabilir. 70 gram ağırlıkta olan WF2416’nın satış fiyatı, KDV dahil, 29,90 dolar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here