Ana sayfa Haber Neffos C5 için indirim kampanyası:fiyatı düşürüldü

Neffos C5 için indirim kampanyası:fiyatı düşürüldü

0

Mayıs ayında Türkiye”de satışa sunulan TP-LINK”in ilk akıllı telefon modeli Neffos C5″de kısa süreliğine bir indirim kampanyası yapılıyor.  Normalde 699 TL fiyata sahip olan ürün, Temmuz ayı sonuna kadar 599 TL“ye alınabilecek. İndirim kampanyası  Hepsiburada,  Gittigidiyor, İstanbul Bilişim, N11 ve Webdenal gibi online mağazalarda
geçerli.

Kullanıcılara farklı bir telefon deneyimi sunmak üzere tasarlanan Neffos C5, dört çekirdekli, 64 bit işlemciye sahip. 4G LTE teknolojisini destekleyen ürün, çift SIM kart ve çift bekleme özellikli. Bu sayede iş ve kişisel telefon numaralarını ayrı tutma, aynı anda farklı mobil paketlere abone olma gibi konularda kullanıcılara farklı alternatifler sağlayabiliyor.

Birden fazla uygulama arasında kusursuz geçiş yapmayı; dosyaları, fotoğrafları rahatlıkla depolamayı sağlayan güçlü belleği (2GB RAM-16GB ROM kapasiteli);  ayrıca SD kart desteği (32GB”a kadar)olan  Neffos C5, 5 inç”lik HD IPS ekrana sahip. Daha parlak, daha keskin, daha belirgin renkler sunan telefon ile mükemmel görüntü deneyimi yaşanıyor.

8M piksel arka, 5M piksel ön kamerası olan Neffos C5, geniş açılı lensi sayesinde özçekimlerde (selfie) çok daha fazla kişiyi kadraja alabiliyor. A Akıllı Mod özelliği sayesinde 8 farklı görüntü tipi için (İnsan, Manzara, Gece, vb) renk, parlaklık ve zıtlık ayarları otomatik olarak yapılabiliyor.

Android 5.1 işletim sistemine sahip olan Neffos C5, kullanımı kolaylaştıran ve kişiselleştiren ara yüzü ile farklı bir mobil deneyim sunuyor. Akıllı Ekran Görüntüsü özelliği sayesinde birden fazla ekran görüntüsü yakalamak ve geniş, uzun bir ekran görüntüsü kaydetmek mümkün oluyor.  Ayrıca çekilen fotoğraflara şekiller (kalp, çiçek, daire vb serbest şekil) çizme özelliği ile istenen fotoğraflar çok daha kişisel ve sevimli hale getirilebiliyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here