Need for Speed Payback'teki karekterler sahnedeki yerini alıyor!

Hikayeye odaklı olarak yayınlanmış olan son fragman, yöneteceğimiz karakterlere odaklı olarak hazırlanmış

Need for Speed Payback geçtiğimiz Haziran ayının başında duyurulmuştu. Bir önceki oyunda olduğu gibi yine senaryoya dayalı ve açık dünya oynanışa sahip bir oyun olacak Need for Speed Payback oyununun, bildiğiniz gibi üç farklı oynanabilir karakteri olacak. Bu zamana kadar yayınlanan fragmanların hemen hepsi hikayeye odaklı olsa da, yöneteceğimiz üç karaktere dair isimleri haricinde pek şey bilmiyorduk. Bugün ise en nihayetinde beklediğimiz fragman yayınlandı.

Hikayeye odaklı olarak yayınlanmış olan son fragman, yöneteceğimiz karakterlere odaklı olarak hazırlanmış. İsimleri Tyler “Ty” Ramirez, Jessica “Jess” Miller ve Sean “Mac” McAlister olan karakterlerimizin her birinin kendisince uzman olduğu bir kategori olacak. 

Bunlardan ilki, yani Tyler “Ty” Ramirez (tişörtünde Rebel yazılı olan). Sokak ve Drag yarışlarında son derece uzman olan Ramirez için doğuştan bir yarışçı diyebiliriz. Yani oyundaki yarış kategorisinden bir görev yapmak isteyeceğimiz zaman, kontrol edeceğimiz karakter Tyler olacak. Ne var ki, Tyler ekibiyle ihanete uğradıktan sonra tümüyle tek bir şeye odaklandı. O da intikam.

Jessica “Jess” Miller, Wheelman görevlerindeki karakterimiz olacak. Kendisi zamanının çoğunu yüksek riskli, ama başarılı olduğunda yüksek ödüllere konduğu görevlerle harcıyor. Her ne kadar gidişat ne olursa olsun, içine düştüğü durumdan bir şekilde kurtulmayı başaran Jessica, ekip arkadaşlarını da korumak için elinden geleni ardına koymuyor.

Gelelim Sean “Mac” McAlister'a... The Showman görevlerindeki adamımız olacak Sean, önceden tahmin edilemez ve göz alıcı bir tarza sahip. Off-Road ve Drift konusunda uzman olmasının yanı sıra, ne keskin dönüşlerde tereddüt ediyor ne de bir şeylerden korkuyor.

Tabii ki ekibimiz bu üç kişi ile sınırlı değil. 2015 yılında çıkmış olan Need for Speed oyununda olduğu gibi Need for Speed Payback oyununda da fonda bir birey daha bulunuyor. Bunlardan bir tanesi Ravindra ‘Rav’ Chaudhry. Rav, ekibimizin mekanikten sorumlu üyesi olacak. Bir diğer deyişle beyni diyebiliriz. Kendisi çalıştığı yerden çok fazla çıkmaz. Hatta ekibimizin çöldeki garajını kullanmasına bile izin verecek ve arabalarımızı geliştirmemize yardım edecek.

Fragmandaki zenci hanımefendi ise Lina Navarro. Kendisi The House örgütünü yarış alanlarında temsil edecek olan kişi ve aynı zamanda da şehirdeki en üst düzey yarışçılarından bir tanesi. 

The Gambler kod adlı bir diğer karakter ise Marcus Weir. Oldukça dişli bir rakip olacak Marcus, Fortune Valley şehrinde zekası ve cesareti ile tek başına yükseldi. Bir diğer deyişle, bu arkadaş ile epey uğraşacakmışız gibi görünüyor, ama umuyoruz ki sonunda kazanan biz olacağız.

Need for Speed Payback oyununun senaryosu boyunca, The Racer, The Wheelman ve The Showman görevlerimiz olacak olsa da, aynı zamanda da  Blockbuster görevlerimiz olacak. Bu görevler de The House örgütünü bertaraf edebilmemiz için bize bir hayli yardımcı olacak. Bu kategoride yer alacak olan görevlerden bir tanesini EA Play 2017 etkinliğinde görmüştük: Highway Heist (Otoyol Soygunu). The House örgütünün yüksek teknolojiye sahip bir arabayı naklettiğini öğrenen ekibimiz, bu arabanın peşine düşüyordu.

Need for Speed: Payback için yayınlanmış olan yeni hikaye fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. 

İyi seyirler

Etiketler: need-for-speed-payback ea-games pc xbox-one ps4
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam