Ana sayfa Haber Need for Speed Payback için ilk büyük güncelleme geliyor!

Need for Speed Payback için ilk büyük güncelleme geliyor!

0

Need for Speed Payback ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. çıkışından bu yana epey bir zaman geçmiş olan oyun için Ghost Games bugün müjdeli bir duyuru yaptı. Oyunun ilk büyük güncellemesi, bu hafta geliyor. İçinde de neler var, neler!

2015 senesinde çıkmış olan Need for Speed oyunu, çıkışı sonrasında Ghost Games tarafından yayınlanmış olan ücretsiz güncellemeler ile desteklenmiş ve içerik bakımından oldukça zenginleştirilmişti. Benzer bir durum Need for Speed Payback için de geçerli olacak. 19 Aralık 2017 Salı günü, oyun için büyük bir güncelleme yayınlanacak. Bu güncelleme ile birlikte yeni modlar, yeni arabalar ve yeni içerik özellikleri beğenimize sunulacak.

Bu yeni modlardan ilki Speedcross olacak. Deluxe Edition sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak olan bu modu, Deluxe Edition sahibi olmayanlar tarafından bağımsız olarak satın alınabilecek. Yeni araba sınıfı ile birlikte gelecek olan bu mod, yapay zekaya karşı puan mücadelesine gireceğimiz bir mod olacak. Need for Speed Payback oyunun haritası üzerindeki Canyon, Airfield, Construction ve Ember Valley olmak üzere dört farklı bölgede dört farklı etkinlik olmak üzere on altı kadar etkinliği bizlerle buluşturacak. Mac karakteri ile birlikte girişeceğimiz etkinlikler için bize öncelikli olarak verilecek olan arabalar Mini John Cooper Works Countryman ve Infiniti Q60 S. Sonradan ise Nissan 350Z, Ford Focus RS ve Dodge Charger da eklenecek olan diğer arabalar olacak. Hedefimiz ise The Barracuda kod adlı şampiyonu tahtından etmek olacak.

Diğer mod ise Speedlists içine yerleşecek: Drift Run. Toplamda on adet olacak Drift Run yarışları, Drift Trial baz alınarak oluşturulmuş. En fazla sekiz oyuncunun katılımda bulunabileceği bu yeni mod, tercihe göre gündüz veya gece zamanı oynanabiliyor.

Güncelleme ile birlikte gelecek olan bir diğer yenilik ise Derelict adı verilen harita üzerinde hurdaya çıkmış olan arabalar ile ilgili olacak. Yeni güncelleme ile bu arabalara Mazda RX-7 Spirit R, Volvo 242DL, Volvo Amazon P130, Plymouth Barracuda, Nissan Skyline 2000 GTR and the BMW M3 Evolution II E30 olmak üzere harita üzerinde karşımıza çıkmaya başlayacaklar. Ancak şunu belirtmeden geçmeyelim ki, bu arabalar belirli bir zaman zarfına yayılmış durumdalar. Yani 19 Aralık 2017 tarihi ile birlikte yukarıdaki arabalar aynı anda haritaya yerleştirilmeyecekler. Bu bağlamda, ilk araba Mazda RX-7 Spirit R olacak. Diğer arabalar ise ilerleyen haftalarda yavaş yavaş bulunmayı beklemeye başlayacaklar.

Son olarak, modifikasyon yelpazemiz de genişleyecek. BMW arabalarına odaklı olarak genişleyecek olan yelpaze BMW M Performance adı altında gelecek. Yenilikler ise şöyle;

BMW M4 GTS

Front Fender
Side Skirts
Wing Mirrors

BMW M5

Front Canards
Front Bumper
Spoiler
Diffuser
Rear Bumper
Sideskirts
Front Fender
Grille
Wing Mirrors

BMW X6M

Sideskirts
Front Fenders
Wing Mirrors
Grille
Rear Bumper
Front Bumper

BMW M2

Front Canards
Front Bumper
Spoiler
Diffuser
Rear Bumper
Exhaust
Sideskirts
Front Fenders
Grille

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here