Ana sayfa Haber Ne yapacağını şaşıran Microsoft, Skype”a Snapchat filtreleri ekledi!

Ne yapacağını şaşıran Microsoft, Skype”a Snapchat filtreleri ekledi!

0

Zamanında, en popüler olduğu zamanlarda Skype, basit ve kullanışlı olması sayesinde profesyonel alanda oldukça kullanılan bir iletişim aracı konumundaydı. Bu itibarını az çok korusa da Microsoft bunu ortadan kaldırmak için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. 

İş organizasyon yazılımı Slack’e benzer özellikler ile güncellenen, yeni bildirimlere ve bahsetmeler bölümlerine sahip olan Skype, şimdi de Snapchat’in filtreleri gibi fotoğraf filtrelerine sahip oldu. Bu filtrelerin iş hayatında profesyonel yaşama etkisi olacak mı bilemiyoruz ancak Microsoft’un tutumundan anladığımız kadarıyla firma önüne gelen her özelliği uygulamaya ekleyerek herkesin kullanmaya başlamasını hedefliyor. Böyle bir çaba, zamanında basitliği ve seriliğiyle tercih edilen bir Skype’ın bu özellikleri kaybederek hantallaşmasına ve çekirdek kullanıcı kitlesini kaybetmesine sahip olacaktır. 

Eğer yeni Skype hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Android uygulamasını buradan ücretsiz olarak indirip deneyerek öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here