Ana sayfa Oyun NBA 2K18, Sony Eurasia aracılığıyla Türkiye’de

NBA 2K18, Sony Eurasia aracılığıyla Türkiye’de

0

Sony Eurasia, 2K Interactive ile yeni iş birliğinin açıklanmasının ardından ilk 2K oyununun dağıtımına başladı.

1999 yılından bu yana NBA iş birliğiyle çıkarılan NBA 2K serisi, 2K18″le beraber seriye yenilikler ekliyor. The Neigborhood özelliğiyle oyuncular saha içinde ve dışında bir NBA oyuncusunun hayatını tam olarak deneyimleyebiliyor. MyGM özelliği ise bir spor oyununda ilk defa olarak, oyun tutkunlarının yıllardır çok sevdiği tüm kullanıcı kontrolü ve ekip oluşturma özelliklerini sürdürerek, hikaye üzerinden ilerleyen bir deneyim sunuyor. Oyuncuların kritik noktalarda verdikleri kararlar ise oyunun gidişatını belirliyor.

Rüya takımını kurmak ve NBA”de kendi kariyerini çizmek mümkün    Bir basketbol simülasyon oyunu olan NBA 2K serisi, 1999 yılından bu yana NBA (Ulusal Basketbol Birliği) iş birliği ile geliştiriliyor. Oyuncular çoğunlukla gerçek hayatta var olan veya kişiselleştirilmiş basketbol oyuncularıyla ve takımlarıyla NBA oyunları oynuyor.

    NBA 2K18, seriye bazı yeni özellikler getiriyor. “The Neigborhood” özelliği ile oyuncular hem saha içinde hem de saha dışında bir NBA atletinin hayatını gerçek anlamda deneyimleyebilecekleri bir dünyada buluşuyor. “MyGM” özelliği ise bir spor oyununda ilk defa olarak, oyun düşkünlerinin yıllardır çok sevdiği tüm kullanıcı kontrolü ve ekip oluşturma özelliklerini sürdürerek, hikaye üzerinden ilerleyen bir deneyim sunuyor. Oyuncuların kritik noktalarda yaptığı seçimler ve verdiği kararlar, oyunun gidişatını belirliyor.   

NBA 2K18″in gelişmiş grafikleri ile her NBA oyuncusunun, yara izlerinden çatlak izlerine ve hatta solmuş dövmelerine kadar en ince detaylarıyla gerçek hayattaki eşlerinin aynısı gibi görünmeleri için büyük emek verildi. Yeni oyun için tüm oyuncuların yüzü ve vücut yapısı, oynayanlara en gerçekçi hissi yaşatabilmek için yeniden tasarlandı.

 NBA 2K18 ile gelen yeni hareket sistemi, oyun kontrolünü bambaşka bir gerçekçilik boyutuna getiriyor. Bu çığır açan teknoloji, mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmak için dinamik olarak animasyonlar oluşturuyor ve kontrolü tamamen oyuncuya veriyor.

  NBA 2K18″in Türkiye”deki tavsiye edilen satış fiyatı 269 TL    Sunumların ardından davetliler, ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut”un da katıldığı bir gösteri maçı izledi ve ardından deneyim alanında yeni oyunu test etme fırsatı buldu. Etkinlik kapsamında düzenlenen ödüllü NBA 2K18 yarışmasının kazananına NBA 2K18 Legend Edition oyunu hediye edildi. Etkinliğin yiyecek sponsorluğunu günlük açılan taze hamuruyla pizza sektöründe fark yaratan Little Caesars Pizza üstlendi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here