Ana sayfa Oyun NBA 2K 14 ve Formula 1 Playstore”da

NBA 2K 14 ve Formula 1 Playstore”da

0

Playstore”da NBA 2K 14 ve Formula 1 fırtınası oyunseverleri bekliyor

Playstore, en popüler oyunları dünya ile aynı anda oyunseverlere sunmaya devam ediyor. “NBA 2K 14” oyunu aylık 6 TL, “Formula 1 2013” oyunu ise aylık 7 TL”den başlayan taksitlerle Playstore”da oyunseverlerle buluşuyor.
 

TTNET”in dijital oyun platformu Playstore”da, geçen yıl “Yılın Spor Oyunu” ve “Yılın Oyunu” kategorilerinde 38″den fazla ödül alan NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K 14 oyunseverlerle buluşuyor. üstelik seride, ilk kez aralarında “Fenerbahçe ülker” ve “Anadolu Efes”in bulunduğu Euroleague takımları da yer alıyor. Oyunseverler bu muhteşem oyuna aylık 6 TL”den başlayan taksitler ile 72TL”ye ulaşabilecekler.
 

Codemasters”ın 6.5 milyondan fazla satan, ödüllü Formula 1 markasının en son oyunu da dünya ile aynı anda Playstore”da oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Oyun tutkunları bu muhteşem oyuna aylık 7 TL”den başlayan taksitler ile 84TL”ye ulaşabilecekler. Formula 1 2013 sezonunun heyecanını sonuna kadar yansıtan F1 2013, yarış oyunları konusunda uzman Codemasters’ın bütün tecrübesini konuşturduğu bir oyun! Video oyunları dünyasının en gelişmiş F1 simülasyonu!
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here