Ana sayfa Mobil Navigon 3300 Max

Navigon 3300 Max

0

Sizin gibi düşünen Navigasyon cihazı 

Nortec Eurasia ile navigasyon piyasasına hızlı giriş yapan Navigon, birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Bizim test merkezimizi ziyaret eden Navigon 3300 Max ise görünümü aldatıcı olsa da aslında orta segmente mensup bir aile üyesi.

Navigon 3300 Max, ilk elinize aldığınızda gerek tarzı olsun gerek büyüklüğü kesinlikle orta sınıf bir cihaz izlenimi vermiyor. Ancak cihazı açıp özelliklerine baktığınızda ve kardeşleriyle karşılaştırdığınızda onun orta sınıf bir navigasyon cihazı olduğuna kanaat getirebiliyorsunuz. Navigon 3300 Max, öncelikle 4,3 inç”lik devasa dokunmatik ekranıyla dikkatinizi çekiyor. 3300 Max gerçekten iri bir cihaz olsa da; yuvarlak ve pürüzsüz hatları sayesinde hantal bir görünüm sunmuyor. Fakat elde kullanmak için tasarlanmadığı da bir gerçek. Cihazın üzerinde sadece açma/kapama tuşu bulunuyor. Bunun dışındaki tüm ayarlar, 3300 Max”ın dokunmatik menüsü üzerinden yapılıyor.

Navigon 3300 Max

 

 

3300 Max”ı açtığınızda; oldukça basit bir menüyle karşılaşıyorsunuz. Cihaz önünüze dört seçenek sunuyor: Yeni hedef, Eve, Hedeflerim, Haritayı göster. özellikle navigasyon cihazlarını gereksiz bulanlar için biçilmiş kaftan! Fakat cihazında mültimedya özellikleri de isteyenler için biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Zira 3300 Max, video oynatma veya müzik çalma gibi özellikler sunmuyor. Bunun yerine navigasyon işlevine daha uygun bir dizi özelliğe sahip.

öncelikle tüm Navigon cihazlarında bulunan bir özellikten bahsedelim: My Routes. 3300 max”da da bulunan My Routes özelliği aslında Navigon cihazlarının öğrenme yetisini gösteriyor. Cihazı kullanmaya başladığınız andan itibaren 3300 Max, sürüş güzergahlarınızı ve kişisel tercihlerinizi kaydetmeye başlıyor. Bu sayede daha sonra cihaz sasnki sizin gibi düşünüyormuşçasına her zaman size kendi tercihleriniz doğrultusunda yön göstermeye başlıyor. Türkiye”de de işleyen Gerçekçi Görünüm özelliği sayesinde otoyollar, kavşaklar ve çıkışlar gerçeğe uygun bir şekilde görüntülenebiliyor. Max, fiyat performans açısından ideal bir navigasyon cihazı…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here