Ana sayfa Mobil Navigasyon hiç olmadığı kadar kolay

Navigasyon hiç olmadığı kadar kolay

0

Elinizin tek bir hareketiyle navigasyon

Sürücülerin yeni Navigon 70 Plus ve 70 Premium modellerinin sunduğu tüm avantajlardan yararlanmaları için bu cihazlara dokunmaları bile gerekmiyor. Her iki modelde de harekete duyarlı yakınlık sensörü yer alırken Aktif Şerit Asistanı gibi diğer yenilikçi özellikler de navigasyonu hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyor.

Navigon”un yeni modelleri 70 Plus ve 70 Premium, navigasyon sistemlerinde kullanıcı dostu özelliklerde yeni standartlar belirleyen sistemlerin ilk modelleri olarak öne çıkıyor. Zarif tasarımın yanısıra, her iki model de Hareket Sensörü gibi yenilikçi teknolojiler bulunuyor. Genişletilmiş harita bölümü ve “Aktif Şerit Asistanı”, bu kapsamlı ve benzersiz özellikleri tamamlıyor. Bluetooth hands free 2.0 kiti sayesinde Premium versiyonu, aynı anda iki cep telefonuna bağlanabiliyor ve gelişmiş Professional Voice* Command 2.0″la (Sesli Komut) çalışabiliyor.

 

 

Aktif Şerit Asistanı, sürücüye ne zaman şerit değiştirmesi gerektiğini gösteriyor ve aracın göstergelerini gerçek zamanlı dinamik animasyonla ayarlıyor. Serinin diğer önemli fonksiyonları arasında, TMC (Trafik Yönetim Merkezi)** Güzergah Belirleme Bilgi”si yer alıyor. Bu fonksiyonda sesli çıkış alınabiliyor ve Gerçek Trafik Görüntüleri gelişmiş grafikler aracılığıyla görülebiliyor.

Yeni Hareket Sensörü Navigon”un iki modelinde de yer alıyor. Hareket Sensörü, ekrana yakın yerdeki bilinçli hareketleri algılayabiliyor ve tepki veriyor. Bu şekilde sürücü, menü panelini ya da MyBest POI”yi ekrana çağırabiliyor. Menü paneli devreden çıkarıldığında harita bölümü genişliyor ve standart olarak yer alan 5 inçlik ekran sayesinde de güzergah diğer cihazlara oranla çok daha kolay görüntülenebiliyor. POI Hizmetlerinin yeni bir özellikle daha da geliştirilmesi sayesinde kullanıcılar artık en favori yerlerini CSV formatında Fresh yazılımı ile sisteme aktarabiliyor ve bu yerleri diledikleri gibi sınıflandırabiliyor. Sesli komuta da ekran ya da çerçeve üzerine hafif bir dokunuşla devreye girebiliyor. Bu özelliğin yardımıyla, artık sistemin tüm kilit fonksiyonlarını tek bir kelime ile kontrol etmek mümkün hale geliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here