Ana sayfa Yazılım Native Instruments Drum Lab duyuruldu

Native Instruments Drum Lab duyuruldu

0

Native Instruments firmasının sample tabanlı yeni davul tasarlama enstrümanı Drum Lab, Kontakt 5 ve Kontakt 5 Player için hazır

Native Instruments firmasının sample tabanlı yeni davul tasarlama enstrumanı Drum Lab duyuruldu. Kontakt 5 ve Kontakt 5 Player içerisinde kullanabileceğiniz Drum Lab, profesyonel davul tekniklerine hızlı ve basit yoldan ulaşmak için üretilmiş sample tabanlı bir davul yazılımı.
 

Drum Lab ile birlikte gelen 900′den fazla akustik ve elektronik hazır davul şablonu bulunuyor. Drum Lab”da bulunan tüm davul örnekleri en iyi sonucu verebilmek için, uzun süren bir yapım sürecinden geçti. İçerisindeki davul örnekleri 3 farklı odada, eski yılların en meşhur analog ekipmanları kullanılarak, en modern yöntemlerle kaydedildi.
 

Efsane müzisyenlerin davul kayıt tekniklerine en basit yoldan sahip olabilmek için Drum Lab en iyi seçim olabilir. ön panelde bulunan Transient Master, Solid EQ ve G Comp gibi araçlarla davullarınıza hızlıca reverb, eq ve compressor uygulayabilirsiniz.
 

Ayrıca Drum Lab”ta 90′dan fazla Groove Library bulunuyor. Kendi davul partisyonunuzu oluşturabileceğiniz gibi, Groove Library”de yer alan hazır partisyonlardan da yararlanabilirsiniz. Hazırladığınız veya Groove Library”den seçtiğiniz davul partisyonlarını aynı Logic Pro”da yer alan Ultrabeat”te olduğu gibi proje içerisine sürükleyip bırakarak hızlıca çalışmalarınıza dahil edebilirsiniz.
 

Native Instruments Drum Lab şu anda NI Online Shop”tan 99 € / 99 $ karşılığında satın alınabilir. Daha ayrıntılı bilgi için Native Instruments Drum Lab sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here