Native Instruments’den DJ’ler için yeni çözüm: Traktor DJ Cable

Native Instruments, çift çıkışlı DJ kablosunu tanıttı.

Native Instruments, mobil DJ setup’larında parçaları ön-dinleme yapabilmek amacı ile tasarladığı çift çıkışlı DJ kablosunu tanıttı


Native Instruments, DJ setup’larında kullanılması amacı ile ürettiği splitter kablosu Traktor DJ Cable’ı duyurdu. iPhone, iPad ve laptop ile uyumlu olan Traktor DJ Cable, Traktor DJ veya Traktor PRO 2 ile birlikte kullanılabiliyor. Traktor DJ Cable, mobil DJ setup’larında tek kaynaktan gelen sinyali splitter kablosu ile 2′ye bölerek, kulaklık ve hoparlör çıkışlarına dağıtıyor. Böylece iPad ile yaptığınız canlı performans sırasında parçanızı çalmadan önce kulaklık ile ön dinleme yapma şansına sahip oluyorsunuz.
 


Traktor DJ Cable’ı kullanmak ise oldukça basit. Bunun için iOS cihazınıza veya laptopunuza kabloyu takmanız yeterli. Kullanmış olduğunuz Traktor uygulaması, kabloyu otomatik olarak algılar ve hemen çalışmaya başlar. Ancak kabloyu taktıktan sonra TRAKTOR uygulamasındaki split çıkış modunu aktif etmeniz gerektiğini unutmayın.
 

Traktor DJ Cable şu anda dünya genelindeki tüm Native Instruments yetkili satıcılarından veya NI Online Shop’tan 19.99 $ / 19.99 € karşılığında satın alınabilir.

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER