Ana sayfa İnternet MySpace sessiz ve derinden

MySpace sessiz ve derinden

0

Yeni tasarımla birlikte müzik keşfine devam
 

Bir dönem en popüler sosyal ağlardan biri olan MySpace yeni imajıyla geri döndü. Geçtiğimiz yaz yeni tasarımıyla beta testine giren MySpace, yenilenmiş hali ile sessizce açıldı. MySpace’in yeni hali Facebook veya Google+’la karşılaştırıldığında daha farklı.

Büyük geçişle birlikte müzik keşfi devam ediyor. Yeni tasarımda tabii ki şarkı ekleme ve oynatma seçenekleri bulunuyor. Ayrıca kullanıcılar arkadaşları, müzisyenler veya sanatçılarla bağlantıya rahatça geçebiliyor. Müzik merkezli sunumla birlikte yeni MySpace’te mesajlaşma, bir çeşit blog tutma, fotoğraf ve video paylaşımı için gayet uygun gözüküyor. Eğer eski bir MySpace kullanıcısıysanız, mevcut hesabınızla yeni MySpace’e giriş yapabilirsiniz. Ayrıca giriş yapmak için Facebook veya Twitter kimliğinizi de kullanabiliyorsunuz. Diğer yandan eski klasik görünüme geçiş yapma seçeneği de mevcut.

MySpace’in iOS ve Android için mobil uygulaması var. Ancak her iki platformda da uygulamayla ilgili bazı şikayetler bildiriliyor. MySpace’in son yıllarda yaşadığı sıkıntılar göz önüne alınsa da, yeni tasarımı ilgi çekici duruyor. Yeni tasarıma new.myspace.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here