Ana sayfa İnternet Mynet, 500 site içerisinde tek Türk firması

Mynet, 500 site içerisinde tek Türk firması

0

Google tarafından açıklanan “En Fazla Ziyaret Edilen Siteler, Haziran 2011” adplanner raporunda Mynet, ilk 500 içerisinde en çok ziyaret edilen tek Türk firması oldu

Aylık 10 milyona yaklaşan gerçek kullanıcı ve 39 milyon tekil ziyaretçi sayısıyla ile Türkiye”nin lider internet portalı Mynet; Google tarafından açıklanan Haziran 2011 rakamlarına göre en çok ziyaret edilen siteler arasında 383. Sırada yer aldı.

Google tarafından açıklanan “En Fazla Ziyaret Edilen Siteler, Haziran 2011” raporunda facebook.com 870 milyon gerçek kullanıcı ve 1 trilyon sayfa görüntülemeyle ilk sırayı alırken, Mynet, aylık 10 milyona yaklaşan gerçek kullanıcı ve 1.7 milyar sayfa görüntülemeyle 383. sırada yer alarak ilk 500 içerisinde en çok ziyaret edilen tek Türk firması oldu.
 

Türkiye’nin en büyük İnternet Portalı ve dünyanın en fazla ziyaret edilen 500 sitesi içerisindeki tek Türk firması olan Mynet, Listede 383. sıraya kadar yükselme başarısını gösterdi. Türkiye”nin lider internet portalı olduğunu bir kez daha tescilleyen Mynet’in misyonu, Türk İnternet kullanıcılarının tüm faaliyetlerini kolay, etkin ve ekonomik şekilde gerçekleştirebilecekleri interaktif bir platform yaratmak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here