Ana sayfa Donanım My Book Live

My Book Live

0
WD - My Book Live   Harici depolama çözümlerinde önde gelen üreticilerden olan WD kullanıcılara, tüketici seviyesindeki sürücüler içinde, dijital içeriğe en hızlı depolama ve erişim imkanı sağlayan ve bir evin dijital medyasını merkezileştirmek için zahmetsizce kurulan yeni My Book Live ev ağ sürücüsünü tanıttı. Bu sürücüler film, müzik ve fotoğrafları tek bir yerde toplamak için kolay ve güvenli bir çözüm sunmakla kalmayıp, bağlı ev içindeki multimedya cihazlardan dijital içeriğe de kolay erişim sağlıyor.

WD bu üründe, geleneksel USB 2.0 sürücülerden üç kat, sınıfındaki diğer ağ sürücülerinden en az iki kat hızlı olan ve saniyede 100 MB”e erişen transfer hızına ulaşmak için, en yeni işlemci teknolojilerini kullanmış. My Book Live ev ağ sürücüsünün entegre medya sunucusu, ev ağına bağlı herhangi bir Mac veya PC üzerindeki video, müzik ve resmi görüntülemek isteyen kullanıcılar için hızlı ve basit bir çözüm sunarken, dijital medyayı WD TV LivePlus HD medya oynatıcı,

Blu-ray Disc oynatıcı, Xbox 360 veya Play Station 3 oyun konsolu gibi DLN-sertifikalı bir multimedya cihaz vasıtasıyla TV setlerine de indirebilmelerini sağlıyor. Kullanıcılar, sürücülerinde depolanmış müzik ve videoları iTunes”da oynatabildikleri gibi, pakete dahil olan WD Photos uygulaması sayesinde sadece parmaklarını kaydırarak iPhone, iPod Touch veya iPad”lerindeki dijital fotoğrafları da görüntüleyebiliyorlar.

Kullanıcılar ayrıca My Book Live üzerinde depolanmış tüm içeriğe internete bağlı herhangi bir PC veya Mac”ten , WD”nin ücretsiz uzaktan erişim hizmeti ile güvenle erişebiliyor ve paylaşabiliyorlar.

Firma: WD
İyi haber: Basit kurulum, fonksiyonel tasarım, Apple Time Machine uyumu
Kötü haber: Fiyat: 180 Avro (1TB) , 240 Avro (2TB)

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here