Ana sayfa Haber MWC 2017: iOS”lar için 256GB depolama kapasitesine sahip flaş bellekler duyuruldu

MWC 2017: iOS”lar için 256GB depolama kapasitesine sahip flaş bellekler duyuruldu

0

SanDisk’in  daha önce duyurduğu sürücü ailesine yeni modeller eklendi MWC 2017  fuarında tanıtılan bellek, 56GB SanDisk iXpandTM Flash Drive ve 256GB SanDisk ConnectTM Wireless Stick varyasyonlarıyla piyasada olacak.
Western Digital ürün Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dinesh Bahal ise açıklamasında şunları söyledi: “İnsanlar telefonları iPhone’ları ile daha fazla fotoğraf ve video çekmeye devam ettikçe bazıları bu içeriklerini başka cihazlara taşımayı veya değerli dijital içeriklerini yedeklemeyi isteyecektir. Amacımız, tüketicilerin endişe duymadan mükemmel anlarını yakalamaya yardımcı olan mobil depolama çözümleri sunarak değişen bu teknolojilere ayak uydurmak. Bu muhteşem yeni kapasiteler ile kullanıcıların içeriklerini kaydetmelerini, yedeklemelerini, paylaşmalarını ve taşımalarını sağlayarak bu amacımıza ulaşıyoruz.”
 

SanDisk iXpand Flash Drive mobil depolama cihazı olup, artık sunduğu ek 256GB kapasite ile insanların iPhone ve iPad’lerinde hızla ve kolaylıkla yer açmalarına yardımcı oluyor. Esnek Lightning ve USB 3.0 bağlantıları sayesinde kullanıcılar, fotoğraf ve videolarını iPhone, iPad, Mac, PC arasında hızla ve kolaylıkla taşıyabiliyor. Bu üründe kullanılan ödüllü iXpand Drive uygulaması iPhone ve iPad‘ler için yeni özellikler ve gelişmiş kullanıcı deneyimleri getiriyor.

SanDisk iXpand Flash Drive, kullanıcıların galerilerini, Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlardaki2 içeriklerini otomatik olarak yedeklemesini mümkün kılarken iXpand Drive uygulaması aracılığı ile videolar doğrudan sürücü üzerinden izlenebiliyor3. Sürücüde ayrıca kullanıcıların hassas dosyalarını güvenli bir şekilde cihazlar arasında paylaşmalarını sağlayan şifreleme yazılımı da bulunuyor. 
 
Güncellemenin bir parçası olarak, kullanıcılar artık SanDisk iXpand Flash Drive’daki içeriklerini ChromecastTM cihazı aracılığıyla televizyonlarına veya uygulama üzerinden Amazon Fire’aTM doğrudan aktarabiliyor. Uygulama App Store üzerinden iPhone ve iPad‘ler için şu an indirilebiliyor. SanDisk iXpand Flash Drive, iPhone veya iPad‘e takıldığında uygulama otomatik olarak açılarak kullanıcıların içeriklerine erişmelerine ve kolayca dosyalarını yönetmelerine imkan veriyor. 
 
Artık 256GB’ye varan kapasitesi ile SanDisk Connect Wireless Stick iPhone ve iPad kullanıcılarına parmaklarının ucu ile devasa miktarda içeriği depolamalarına ve paylaşmalarına imkan veriyor.6 iPhone ve iPad’ler için indirilebilen SanDisk Connect uygulaması7 şifre korumalı kablosuz bağlantı sayesinde iPhone, iPad, iPod, Mac ve PC cihazları arasında içeriklerin kolay bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyor. SanDisk Connect Wireless Stick, SanDisk Connect uygulaması ile müzik, video ve HD filmleri aynı anda üç cihaza kadar yayınlayabiliyor. Bu nedenle bu cihaz, içeriklerini birden çok cihaz ve bilgisayarda paylaşmak ve yayınlamak isteyenler için popüler bir tercih olarak öne çıkıyor. 

 Uygulama ayrıca AirPlay aracılığıyla Apple TV gibi daha büyük ekranlarda da içeriklerin yayınlanmasını destekliyor. Dört yıldızlı SanDisk Connect uygulaması App Store üzerinden indirilebiliyor.
 256GB SanDisk iXpand Flash Drive ve SanDisk Connect Wireless Stick, şu an Amazon, Best Buy.com, bhphotovideo.com ve diğer popüler mağazalarda satışta olup tavsiye edilen satış fiyatları 279,99 dolar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here