Ana sayfa Donanım Müzik, film ve oyunlarda üç boyutlu ses

Müzik, film ve oyunlarda üç boyutlu ses

0

Logitech”ten yeni nesil surround sound hoparlör Z506

Logitech, müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken odanızı 5.1 sesle doldurmak için yeni nesil Logitech Surround Sound Speakers Z506″yı piyasaya sundu. Logitech”in ses sisteminizi istediğiniz şekilde kurma esnekliği sunan yeni hoparlörü PC, PS3, Xbox 360, Wii, iPod, iPhone, iPad veya DVD player gibi tüm eğlence sistemlerine bağlanabiliyor.

Z506″nın kurulumunu kolaylaştırmak için tüm kablolar renklerle kodlandı. Ayrıca ses sistemi, ses kartları ve müzik çalarlar için de bir aksesuar kablosuna sahip. Z506 hoparlör sistemi, oyuncular için doğrudan konsolun mevcut RCA kablosuna bağlanabiliyor. Z506, aynı anda bir oyun konsolu ve dijital müzik çalar gibi iki ayrı cihaz ile kullanım olanağı sunuyor.

3D Stereo surround ses özelliğine sahip Z506, iki- kanalstereo sesi üç boyutlu surround ses deneyimine dönüştürebiliyor. Böylece favori filmlerinizi izlerken sizi içine alan ses deneyimi, oyunlar sırasında da sizi takip eden düşmanınızı duymanızı sağlayarak rekabet avantajı sunuyor. 75 Watt güç sunan Logitech”in en yeni hoparlörleri odayı sesle doldurabiliyor hatta birkaç pencereyi bile sallayabiliyor. Port”lu down-firing (alttan vurmalı) subwoofer, müziğinizi, filmlerinizi ve oyunlarınızı gerçek kılan derin bir bas sunuyor. Ayrıca bas kontrolü ile uygulamalarınız sizin kontrolünüz altında, bası istediğiniz kadar yükseltebilir ya da alçaltabilirsiniz. Z506 kulaklık jak”ı ile de kimseyi rahatsız etmeden tek başınıza ya da gece geç saatte kadar müziğinizi dinleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here