Ana sayfa Haber Müziğini dünyaya tanıt… Emergenza”ya katıl!

Müziğini dünyaya tanıt… Emergenza”ya katıl!

0

Her yıl dünyada 33 ülke ve 150″den fazla şehirde düzenlenen Emergenza Festivali, bu sene ikinci sezonunda müzik severler ile buluşuyor. Emergenza Türkiye elemeleri bu sene 2. Kez Power Garage TV”de gerçekleşiyor

PowerGarage sezonlarına katılarak performansını sergilemiş İstanbullu gruplar arasında 11 Şubat günü başlayacak olan halk oylaması ile seçilecek en iyi 60 amatör grup, Emergenza Türkiye Elemelerine katılma şansı yakalayacak. www.emergenza.net

Emergenza yarışmasına tüm katılımcı gruplar İstanbul”un çeşitli mekanlarında performans sergileyebilecekken, birinci gelecek bir Türk grubu, dünyaca ünlü Taubertal Festivali”nde (30,000 seyirci!) yarışma şansı bulacak. Dünya”nın en büyük canlı müzik festivali olan Emergenza, bütün müzik türlerine açık ve 1991 yılından bu yana devam ediyor. Bu organizasyon, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Büyük Britanya, Fransa, İspanya, İtalya, Japonya, Rusya, Avustralya, İskandinavya ve daha birçok ülkede gerçekleşiyor.
 

Emergenza Türkiye”de yarışacak olan gruplar; profesyonel ve prestijli sahnelerde çalma, farklı seyirci grupları, müzisyenler ve müzik endüstrisinden temsilcilerle tanışma, yerel ve uluslararası düzeyde kendilerini tanıtma imkanları bulacaklar. Emergenza”da kazanan ve dereceye giren gruplara ve müzisyenlere, müzik enstrümanları, teknik aletler, cd compilation”de yer alma, profesyonel cd single kaydı gibi sürpriz ödüller de verilecek.
Tek yapmanız gereken powergaragetv.com”a başvurmak ve İstanbul”un en iyi 60 grubu arasına girmek!

EMERGENZA 2013
TRIGGERFINGER VE BAD RELLIGION gibi iddialı gruplar sahne alacak ve bizi temsil edecek Türk grubu kazanırsa yine bu gruplarla aynı sahneyi paylaşma şansına sahip olabilecek. Avrupa Turnesi”nin tüm masrafları da Emergenza tarafından karşılanacak ve belki de bu turne yine dünyaca tanınan bir isimle birlikte gerçekleşecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here