Mustafa Seven’den İstanbul’un en iyi 8 Selfie noktası

Mustafa Seven, Samsung Galaxy A8 için İstanbul’un “en iyi 8 Selfie noktasını” belirledi.

Instagramda paylaştığı fotoğraflarla büyük başarı yakalayan Mustafa Seven, Samsung’un yeni telefonu Galaxy A8 için İstanbul’un “en iyi 8 Selfie noktasını” belirledi. Mustafa Seven’nin seçtiği İstanbul’un en iyi Selfie çekilecek mekanları Ayasofya, Belgrad ormanı, Galata Kulesi, Haliç, Kız Kulesi, Ortaköy, Tema Vehbi Koç Doğa Kültür Merkezi ve İstiklal Caddesi. 

Galaxy A8 ve A8+ modelleri çift ön kamera, büyük sonsuz ekran ve Samsung'un amiral gemisi modellerinin mirasını ve deneyimini esas alan ergonomik tasarımı ile dikkat çekiyor. Galaxy A8 Serisi, her şart altında istediğiniz an canlı ve net selfie çekimleri yapmanıza imkân tanıyan 16MP F1.7 arka kamera ve 16MP + 8MP F1.9 çift ön kamera donanımı ile öne çıkıyor. Çift ön kamera birbirinden bağımsız çalıştığı için, selfie çekiminde en uygun kamerayı kullanarak hem arka planlı yakın çekimlerde hem de portre çekimlerinde oldukça başarılı sonuç almanızı sağlıyor.

Samsung Galaxy A8 ve A8+ gelişmiş Canlı Odaklanma Özelliği ile fotoğraf çekiminden önce veya sonra arka plan bulanıklığını kolayca istenilen şekilde ayarlayarak yüksek kaliteli fotoğraflar elde edilebiliyor. Galaxy A8 Serisi’nin gelişmiş kamerası hem gündüz hem de gece loş ışıkta keskin, net fotoğraflar çekimine olanak sağlıyor. Yemek Modu gibi eğlenceli seçeneklerle fotoğraf çekimlerini kişiselleştirmek de mümkün olacak.

İşte Mustafa Seven'nin seçtiği en iyi selfie noktaları...

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam