Ana sayfa Haber Musik Messe Frankfurt 2013!

Musik Messe Frankfurt 2013!

0

Son yılların en keyifli Musik Messe organizasyonlarından birisi olacağını düşündüğümüz Messe 2013, gerçekten de beklentilerimizi boşa çıkartmayacak

Geçen sene özellikle dokunmatik tablet PC’lerin müzik endüstrisine büyük ölçüde entegre olması ile akıllara durgunluk veren teknolojilerin parmak uçlarımızda dolaşması gerçekten etkileyiciydi.
 
Ipad’lerin gitar, canlı performans mikserleri, DJ ekipmanları, DAW kontrol birimleri gibi çeşitli alanlarda kabul görmesi, zaten renkli olan müzik teknolojileri dünyasına yepyeni bir soluk ve çalışma alanı getirmiş durumda. Musik Messe 2013’ün de en çok ilgi çeken ürünleri arasında mutlaka Ipad ve benzeri dokunmatik ekranlı bilgisayarlar için yazılmış aplikasyonların bulunduğunu farkettik. özellikle üçüncü parti firmalar; ProTools, Ableton Live, Reason gibi yazılımlara üretmiş oldukları üstün yetenekli aplikasyonlar ile hem kullanım zevki, hem de kullanışlılık olarak önemli ilerlemeler göstermiş durumdalar. Gitar dünyasında; özellikle bu yıl eskitilmiş görünümlü enstrümanların son derece rağbette olduğu ve neredeyse artık tüm firmaların custom shop departmanlarının ağırlıklı olarak eskitilmiş enstrümanlara yöneldiğini gözlemliyoruz. Binlerce marka ve model içinde kaybolduğumuz üç günlük bu zevkli seyahatimizden sizler için farklı kategorilerde bir derleme yapacağız. Gitar ve diğer enstrümanlar, stüdyo ekipmanları, DJ ekipmanları, yazılımlar ve vurmalı çalgılar kategorilerinde grupladığımız ürünler arasında sayfalarımızda yer veremediğimiz daha yüzlerce cihazla tanışma şansını da yakalayacağız tabi ki ama sizlere sınırlı sayfalarımızda elimizden geldiğince MusikMesse’nin en dikkat çekenlerini göstereceğimize emin olun.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here