Ana sayfa Haber “MultiMatik” doğuran ortaklık

“MultiMatik” doğuran ortaklık

0

Türk Telekom ve Garanti Bankası MultiMatik hizmetini devreye sokuyor.

Türk Telekom ve Garanti Bankası, hem bankacılık hizmetlerini, hem de telefon görüşmesi ve internet erişimini tek noktada buluşturan ”MultiMatik”i hizmete sunuyor.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, Garanti Bankası’nın Paramatik’i ve Türk Telekom Nokta’nın birleşimi olan “MultiMatik”in, hem bankacılık hizmetlerini hem de telefon görüşmesi, internet erişimi gibi birçok farklı iletişim hizmetini tek noktada buluşturacağı kaydedildi.

Bu kapsamda, Garanti Bankası Paramatiklerinin, Türk Telekom’un sunduğu multimedya ankesörlü telefon hizmeti Türk Telekom Nokta ile birer iletişim noktasına dönüştüğüne işaret edilirken, bu yeni iletişim noktasının, MultiMatik adıyla müşterilerin kullanımına sunulacağı duyuruldu.

 
Bir tarafında Garanti Bankası’nın Paramatik’i bulunan ”MultiMatik”in diğer tarafında yer alan Türk Telekom Nokta, bir ATM cihazı olma özelliğinin yanı sıra, tüketicilerin telefon görüşmesi yapmalarına, SMS ve e-posta göndermelerine, internete erişmelerine olanak tanıyor ve çeşitli iletişim hizmetlerini tek noktadan sunuyor. Tüketiciler, MultiMatik ile hem para çekebilecek, hem de e-posta gönderebilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here