Ana sayfa Haber Muhteşem bir Deneyime Hazır Olun!

Muhteşem bir Deneyime Hazır Olun!

0
Sony music insan  gözünün yakalayamadığı nefes kesen anları BluRay teknolojisiyle sunuyor: Teknolojinin duyularla buluştuğu  “Forsenses” Blu-ray Disc ev ortamında benzersiz bir deneyim vaat ediyor.

Bildiğiniz üzere, Blu-Ray Disc ( BD ) HDTV kalitesinde görüntü saklayabilen ve özellikle yeni nesil yüksek çözünürlüklü ( HD ) videoların saklanabilmesinde yardımcı olan yeni bir optik disk formatı. çok büyük miktarlarda veri depolamaya da yardımcı olan Blu-Ray”ler PlayStation 3 ve blu-ray uyumlu player’larla oynatılabiliyor.

Sinemacıların, su altı filmcilerinin, görüntü  yönetmenlerinin, helikopter kameramanlarının arşivleri taranarak derlenen görüntüler ve insan  gözünün yakalayamadığı nefes kesen anlar, Full HD kalitesi ve chill-out müzikler eşliğinde “Forsenses”de bir araya geliyor.
Okyanuslardan, uzaydan çekilmiş dünya görüntülerine, gündoğumundan, ayın tanrısal güzelliğine, çağlayan nehirlerden, muson yağmurlarına, dev bir dağın tepesinden, kentlerin gece görüntülerine Blu-Ray formatını yepyeni bir boyuta taşıyan bu görsel ve işitsel şölen, özel üretilen “The Real 3D Sound” ile evinizde 3 boyutlu müzik dinleme deneyiminin keyfine varmanızı da sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here