Ana sayfa Makale Muhtemelen hiç duymadığınız 5 şey

Muhtemelen hiç duymadığınız 5 şey

0

Enerji barı olmadan asla!

Apple CEO“su Tim Cook tam bir enerji barı hastası. Ciddi düzeyde işkolik ve kendisini ayakta tutan besin maddeleri arasında enerji barlarına ayrı bir önem gösteriyor. Toplantılarda, rutin tempozunda, görüşmelerinde olmazsa olmazlarından.

En çok uygulama indirilen 10 şehir

Türkiye”de Android, iOS ve Windows Phone”lu cihazların bulundukları şehirler baz alındığında en çok uygulama indirilen 10 şehir şöyle sıralanıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Diyarbakır, Antalya, Bursa, Kayseri, Konya, İzmit. (En çoktan en aza)

Devamı için sonraki sayfaya tıklayınız…

 

Yerin altında ya da bulutların üzerinde

Apple, Samsung gibi teknoloji dünyasının devlerinin geleceğe dair ürün ve hizmet tasarımlarını maksimum gizlilikle yürüttüklerini biliyor muydunuz? Geleceğin teknolojileri, sayılı kişilerin girebildiği özel laboratuvarlarda şekilleniyor.

Steve Jobs”tan bir enstantane

2011 yılında aramızdan ayrılan Apple”ın efsane CEO”su Steve Jobs”ın Google”a yönelik şöyle bir lafı vardı: “Arama motoru hariç Google Docs ve Android b…an.”

 

Tasarım bazen altın değerinde!

Bilgisayar şirketi NEXT”in logosunun tasarımcısı Paul Rand, bu iş için 1986 yılında 100 bin dolar aldı. Logo bir hafta içinde hazırdı. Bu rakam günümüz enflasyon değerleri hesaba katıldığında yaklaşık 200 bin dolar civarındadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here