Ana sayfa Haber Müfettiş Gadget Twitch Platformuna Geliyor

Müfettiş Gadget Twitch Platformuna Geliyor

0

Müfettiş Gadget işe geri döndü. 1983 animasyon dizisi Inspector Gadget’ın ilk sezonu; 17 Aralık’ta saat 10.00’da PST’de Twitch’te yayınlanacak. Gösteri; Twitch Presents kanalında beş saatlik oturumlarda yayınlanacak ve 24 Aralık saat 9: 00’da PST ile bitirilecek. Akış; karikatürün açılış sezonunun 65. bölümünü içerecek.

Müfettiş Gadget 3D Olarak İzlenebilecek

80’lerin bebeklerinin nostalji kemiklerini giydirmenin yanı sıra Twitch, yayının yanında interaktif bir deneyim sunacak. Eş-yaratıcılığını gösteren Andy Heyward; 17-21 Aralık tarihleri ​​arasında, gösterinin yaratılışına dair gerçekleri ve hikayeleri anlatmak için yayınlarda oturuyor olacak.

Ayrıca Twitch flamalarının kullanıcı adlarından esinlenerek; Müfettiş Gadget’ın “Go Go Gadgets” ticari markasının taslaklarını çizecek.

Müfettiş Gadget’ın 17-20 Aralık tarihleri ​​arasında birçok aksesuarıyla birlikte 3D sahne oluşturmasıyla, Adam Savage ve Test ekibi de takip edilmiş olacak.

Müfettiş Gadget; bu Twitch adresinin için en yeni klasik şovu. Arka arkaya gösterilen tüm sezonlardan sonra, beğeni oranına göre gösterime devam edilecek.

ESET Banner_700x80 Bellatrix technotoday

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here