Ana sayfa Haber Müfettiş Gadget Twitch Platformuna Geliyor

Müfettiş Gadget Twitch Platformuna Geliyor

0

Müfettiş Gadget işe geri döndü. 1983 animasyon dizisi Inspector Gadget’ın ilk sezonu; 17 Aralık’ta saat 10.00’da PST’de Twitch’te yayınlanacak. Gösteri; Twitch Presents kanalında beş saatlik oturumlarda yayınlanacak ve 24 Aralık saat 9: 00’da PST ile bitirilecek. Akış; karikatürün açılış sezonunun 65. bölümünü içerecek.

Müfettiş Gadget 3D Olarak İzlenebilecek

80’lerin bebeklerinin nostalji kemiklerini giydirmenin yanı sıra Twitch, yayının yanında interaktif bir deneyim sunacak. Eş-yaratıcılığını gösteren Andy Heyward; 17-21 Aralık tarihleri ​​arasında, gösterinin yaratılışına dair gerçekleri ve hikayeleri anlatmak için yayınlarda oturuyor olacak.

Ayrıca Twitch flamalarının kullanıcı adlarından esinlenerek; Müfettiş Gadget’ın “Go Go Gadgets” ticari markasının taslaklarını çizecek.

Müfettiş Gadget’ın 17-20 Aralık tarihleri ​​arasında birçok aksesuarıyla birlikte 3D sahne oluşturmasıyla, Adam Savage ve Test ekibi de takip edilmiş olacak.

Müfettiş Gadget; bu Twitch adresinin için en yeni klasik şovu. Arka arkaya gösterilen tüm sezonlardan sonra, beğeni oranına göre gösterime devam edilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here