Ana sayfa Donanım MSI’dan yeni “All-in-One PC”

MSI’dan yeni “All-in-One PC”

0

Güncel Tüm Teknolojilere Sahip Dokunmatik Ekranlı MSI Wind Top AE2410 raflarda yerini aldı

MSI Intel’in yeni Sandy Bridge platformunu kullanan işlemci performansına sahip AE2410 All in One bilgisayarını lanse etti. DirectX 11 grafikleri ve PhysX efektleri destekleyen NVIDIA® GeForce™ güçlü ekran kartına ek olarak 1080p Full HD 24″ LCD ekranı bulunan AE2410 hızlı veri aktarımı için 2 adet USB 3.0 yuvası ile geliyor. MSI’a özel Super Charger teknolojisi ile bilgisayar kapalıyken bile iPhone gibi cihazları USB üstünden yüzde 40 daha hızlı şarj etmenizi sağlayan AE2410 kullanıcıların hayatını çok kolaylaştırıyor.

Görüntü Kalitesi ve hız
24 inç 16:9 oranında geniş ekran LCD ile gelen MSI Wind Top AE2410, 1080p Full HD ekranı ile tüm görüntüleri en ince ayrıntısına kadar gösteriyor. NVIDIA GeForce ekran kartı ise en son çıkan oyunları DirectX 11 desteği ve PhysX fizik efektleri ile oynatabiliyor.
 

MSI Wind Top AE2410’te bulunan iki adet yeni USB 3.0 yuvası ile kullanıcılar dosyaları USB 2.0’a oranla 10 kat hızlı aktarabiliyor. Buna ek olarak MSI bu yuvalardan birine Super Charger teknolojisini ekliyor. Bu teknoloji ile iPhone, BlackBerry gibi USB’den şarj olan birçok cihazı bilgisayar kapalı olsa bile yarı sürede şarj edilebiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here