Ana sayfa İnternet MS Office iOS ve Android”e geliyor!

MS Office iOS ve Android”e geliyor!

0

Microsoft”un popüler ofis uygulama yazılım paketi Office”in mobil platformlara geleceği resmileşti. MS Office ceplerimize ne zaman konuk olacak?
 

Microsoft ürün Müdürü Petr Bobek, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada belki de on binlerce kişinin yıllardır merakla beklediği bir gelişmeyi dünyaya duyurmuş oldu. Bobek, yaptığı açıklamada iOS ve Android platformları için resmi Microsoft Office yazılım paketinin geliştirildiğini, Mart 2013″te de piyasaya sürüleceğini belirtti. Microsoft”un çek Cumhuriyeti bölümünde görev alan Bobek”in bu açıklaması geniş yankı uyandırdı.
 

Microsoft Office
Bobek”in açıklamasında yer alan “Tıpkı yeni Office Web App gibi, Microsoft Office yazılım paketimiz de Windows Phone, Windows RT, Mac OS, Android, iOS ve Symbian sistemlerinde çalışacak” cümlesi böylece Microsoft Office mobil uygulamalarının da resmi kanıtı oldu. Office 365 servisi ve diğer “Son Tüketici” Office ürünleri Mart 2013″te raflardaki yerini alacak. Kurumsal müşteriler ise Aralık 2012″de bu servislerden yararlanmaya başlayacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here