Ana sayfa Mobil Motorolla yeni akıllı telefonu Doid RAZR”ı duyurdu!

Motorolla yeni akıllı telefonu Doid RAZR”ı duyurdu!

0

Motorola bugün, yeni akıllı telefonunu Verizon Wireless Droid RAZR”ı resmen duyurdu!

Cihazın özellikleri, daha önce internette yayınlanmış olan söylentilerdekiyle büyük benzerlik gösteriyor. Fakat Motorola CEO”su Sanjay Jha”nın; “Gezegendeki en iyi akıllı telefon” olarak nitelendirdiği Droid RAZR, bazı süpriz yeniliklerle geliyor.
droid razr
1.2GHz hızında çift çekirdekli işlemciden güç alan ve 1GB RAM ile donatılan Droid RAZR, 960 x 540 piksel çözünürlüğünde ve 4.3-inç büyüklüğünde ekrana sahip. Gorilla Glass ile çizilmez bir yapı sunan ekrana ek olarak telefonda depolama için 16GB’lık yerleşik kapasite sunulduğunu görüyoruz. 8 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası ile 1080p video kaydı yapabilen, 1.3 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerasıyla da görüntülü konuşmayı mümkün kılan telefon, 802.11n WiFi, Bluetooth 4.0, aGPS, elektronik pusula, HDMI ve USB 2.0 çıkışlarıyla geliyor.

1780 mAh kapasiteli pil ile güçlendirilen ve tercihe bağlı olarak 10.1-inç ya da 14-inç ya da dizüstü bilgisayar istasyonu ile alınabilecek olan telefon, kurumsal müşteriler için uzaktan veri yakma, dosya şifreleme ve Citrix alıcısı ile uzaktan erişim gibi veri güvenliğine yönelik teknolojiler de sunuyor. SmartActions yazılımı ile gelişmiş güç yönetimi yapabilen ve bu sayede 12.5 saate kadar konuşma süresi sunan telefon, MotoCast yazılımı ile bilgisayardan içerik akışı yapabiliyor. 27 Ekim itibariyle 299$’lık sözleşmeli fiyatı ile Verizon üzerinden sözleşmeli olarak sunulacak Motorola Droid RAZR’ın Avrupa satışı ise Kasım ayında başlayacak.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here