Ana sayfa Mobil Motorola Xoom tablet ilk kez Türk Telekom”da!

Motorola Xoom tablet ilk kez Türk Telekom”da!

0

Türk Telekom, Motorola”nın Android tabanlı ödüllü tablet bilgisayarı XOOM”u ilk kez Türkiye”ye getiriyor

Türk Telekom müşterileri, ev telefonu faturalarına yansıtılacak aylık 55 TL’den başlayan taksitlerle Motorola XOOM”a sahip olabilecek. ABD ve Almanya’nın ardından Motorola Xoom ilk kez ve sadece Türk Telekom’la Türkiye’de satışa sunuluyor.
Motorola Xoom tablet

Türkiye”nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, en yeni teknolojileri, en uygun koşullarla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Türk Telekom teknoloji dünyasında ses getiren çift çekirdekli yeni Android tabanlı tablet bilgisayar Motorola XOOM”u Türkiye”ye getiriyor. Türk Telekom CEO”su K. Gökhan Bozkurt ve Motorola Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery”nin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısıyla Türkiye lansmanı gerçekleşen Motorola XOOM, Türk Telekom müşterilerine çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

 

Motorola Xoom tablet


Google Android 3.0 platformunu kullanan ilk cihaz

Google Android 3.0 (Honeycomb) platformunu kullanan ilk cihaz olan Motorola XOOM”da 1GHz çift çekirdekli işlemci, 32 GB bellek ve 1 GB RAM bulunuyor. ön ve arka yüzde iki ayrı kamera, gerçek çoklu işlem fonksiyonu ve 10.1 inçlik geniş HD ekran Xoom”un öne çıkan özellikleri arasında.
 

çift çekirdekli işlemcisi ve 1 GB belleği ile sıra dışı bir performans sunan Motorola XOOM tablet, Honeycomb işletim sisteminin getirdiği yenilikçi kullanıcı deneyimini en uç noktalara taşıyor. Görsel içeriği, 10.1 inç büyüklüğünde ve 1280×800″lük HD geniş ekranı üzerinde şimdiye kadar görülmemiş net ve zengin biçimde sunan XOOM, hareket eden “widget”ları ile kişiselleştirilebilir ana ekran, uyarılar ve sekmeli gezinme olanağı sağlarken cihazın HDMI desteği videoların ve filmlerin HD televizyonlar gibi geniş ekranlarda izlenmesini mümkün kılıyor. XOOM”un arkasında yer alan 5 MP”lik kamera HD kalitesinde video çekimi yapabilirken, ön taraftaki 2 MP”lik kamerası da video sohbet yapmak için kullanılıyor.
 

XOOM ile birlikte gelen en yeni Google Mobile hizmetleri arasında 3 boyutlu etkileşim desteği bulunan Google Maps 5.0 ile 150 binden fazla uygulamaya erişim sağlayan Android Market™ desteği de yer alıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here