Ana sayfa Mobil Motorola XOOM 2 ilk kez Türkiye’de!

Motorola XOOM 2 ilk kez Türkiye’de!

0

Türk Telekom, Motorola”nın Android tabanlı, ödüllü tablet bilgisayarı XOOM”dan sonra, serinin ikinci ürünü Motorola XOOM 2″yi Türkiye”ye getiriyor

Türk Telekom müşterileri, teknoloji dünyasında ses getiren Motorola XOOM 2″ye aylık 39 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilecek. Ayrıca 3G ve Wi-Fi”li 10 inç yeni Motorola Xoom 2″lerAvea İletişim Merkezleri”nde de cazip tekliflerle satışa sunuluyor.

En yeni teknolojileri en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Türk Telekom,çift çekirdekli Android tabanlı tablet bilgisayar Motorola XOOM 2″yi Türkiye”de ilk kez müşterileriyle buluşturuyor. Türk Telekom müşterileri, tüm vergiler dahil 36 ay boyunca ayda 39 TL”den başlayan taksitlerle Motorola XOOM 2″ye sahip olabilecek. 24 ay taksit seçeneğini seçen Türk Telekom müşterileri ise tüm vergiler dahil 24 ay boyunca aylık 55 TL”den başlayan fiyatlarla kampanyadan faydalanabilecek. Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom ofis veya bayilerine uğrayarak başvuru yapabilecek. ödemeler ise aylık olarak Türk Telekom ev/iş telefon faturasına yansıtılacak.

Motorola XOOM 2

Avealılar, Motorola Xoom2 tabletin cazip avantajlarıyla tanışacak.3G ve Wi-Fi”li 10.1 inç ekranlı Motorola Xoom2, tüm Avealılara 24 ay taksitle cazip mobil internet seçenekleri ile sunuluyor. Avealılar, Avea İletişim Merkezleri”ne uğrayarak 1GB, 2GB ve 4GB internet paket alternatiflerinden birini seçerek Motorola Xoom 2 sahibi olabilecekler.

Teknoloji meraklıları, Motorola XOOM 2 tabletlere TTNET satış noktalarından da ulaşabilecek. Türkiye”nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Motorola XOOM 2 tabletleri; sınırsız WiFi, 3 ay boyunca bedava Tivibu Cep aboneliği ve orijinal kılıfla birlikte, 39 TL”den başlayan avantajlı fiyatlarla ve 24-36 ay TTNET faturasına taksit seçeneği ile satışa sunuyor.

Google Android 3.0 (Honeycomb) platformunu kullanan ilk cihaz olan Motorola XOOM”dan sonra, Android 3.2 kullanan Motorola XOOM 2, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, 32 GB bellekve 1 GB RAM”e sahip. Motorola XOOM 2″nin öne çıkan özellikleri arasında ön yüzde 1.3 MP, arka yüzde ise 5 MP olmak üzere iki ayrı flaşlı kamerası, gerçek çoklu işlem fonksiyonu ve 8.2 ve 10 inçlik geniş HD ekran ve Android Market desteği bulunuyor. Sınırsız flaş desteği ise Motorola Xoom 2″nin önemli avantajları arasında yer alıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here