Ana sayfa Haber Motorola G6 Play”in reklam materyalleri sızdırıldı

Motorola G6 Play”in reklam materyalleri sızdırıldı

0

Sektöre yakın bir kaynak olan Roland Quandt, Motorola G6 serisine ait olduğunu iddia ettiği bir dizi kurumsal reklam materyallerini paylaşmıştı Pazar günü. Galeride yer alan görsellerin biri hariç hepsinin Moto G6 Play’e ait olduğu iddia ediliyor. çift kameralı düzeneğin yer aldığı son resim ise Moto G6 Plus’ın arka yüzünü yansıtıyor. Son sızıntı ve haberlere bakılacak olursa, çıkması beklenen serinin aynı zamanda sıradan Moto G6’yı da içermesi bekleniyor. 

Yeni çıkan görseller, Moto G6 ve Moto G6 Plus’ta da bulunması beklenen 18:9’luk ekran panelinin Moto G6 Play’de sağlandığını doğrulamanın ötesinde, orta seviye bir Android telefon olan bu cihaz hakkında çok fazla bilgi sağlamıyor. Daha fazla ekran-gövde oranına rağmen Moto G5 Play’in ekranında bulunan kenarlık büyüklüğünün sıradan telefonlara benzer olduğu, bununla birlikte fiziksel bir buton bulunmadığı görülüyor. Bir adet kamera olması beklenen cihazın parmak izi okuyucusunun arka yüzde konumlandırılacak olması da beklentiler arasında.

Sızdırılan promosyon materyallerinden anladığımız kadarıyla firma, alışılagelmiş pazarlama pratiklerini sürdürecek gibi görünüyor. Daha çok dinamik hayat tarzına sahip gençleri hedef alan canlı renklerin hakim olduğu bir reklam kampanyasını yansıtıyor Motorola’nın promosyon materyalleri. Bugüne kadar sızan bazı reklam materyallerinde Moto G6’nın arka plan görsellerinin  çabucak değiştirilebileceği bir işlevselliğin de bulunduğu görülüyordu. 

Lenovo’nun sahibi olduğu orijinal ekipman üreticisi firma, yakın bir zamanda 2018 ürünlerinin bu ay içerisinde açıklanacağını doğrulamıştı. Yöneticisi kısa bir süre önce değişen firmada gerçekleşen bu değişimin, bu yıl çıkarılması planlanan ürünlerin yol haritası üzerinde bir etkisinin olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.  Bu değişim nedeniyle Mobil Dünya Kongresi’nde her yıl etkin şekilde yer alan firma, bu yılki etkinlikte yeni bir Android modeli duyurusu yapmamıştı. Yeni Moto G serisinin yanında modüler Moto Z3 Play ile birlikte geçtiğimiz Haziran’da sunumu yapılan önceki modelin de yakın bir gelecekte duyurulması bekleniyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here