Ana sayfa Mobil Motorola Droid 4 resmiyet kazandı

Motorola Droid 4 resmiyet kazandı

0

Droid serisi akıllı telefonlarının yeni üyesi Droid 4 için geri sayım başladı

Motorolla Droid 4’ün casus görüntülerden sonra resmi basın fotoğrafları da sızdırıldı. Droid, Droid 2 ve Droid 3’te olduğu gibi fiziksel QWERTY klavyeye sahip olan Droid 4, hem tasarım hem de donanım anlamında önemli güncellemeler içeriyor. 1.2GHz hızında çift çekirdekli Cortex-A9 işlemciden güç alan telefona, 4-inç büyüklüğünde ve qHD çözünürlüğünde ekran eşlik ediyor.
motorolla droid 4

Droid 4, 1GB RAM ile geliyor ve yerleşik depolama kapasitesine ek olarak MicroSD kart desteği ile 32GB’a kadar ekstra depolama alanı sağlanabiliyor. Android Gingerbread işletim sistemine sahip olan telefonda ayrıca 1080p video kaydını mümkün kılan 8MP çözünürlüğünde kameraya yer veriliyor. 5 satırlı klavye tasarımı ile yazımı en kolay fiziksel klavyeye sahip olduğu konuşulan Droid 4, ihtiyaç duyduğu gücü ise 1785 mAh kapasiteli pilden temin ediyor.

Motorola’nın 2011 için planladığı en son modellerden biri olan Droid 4, LTE ağ desteği de sunuyor ve Amerika’da en azından ilk etapta Verizon tarafından sunulması bekleniyor.

Amerika’da 8 Aralık’ta yani Galaxy Nexus’un Verizon üzerinden kullanıma sunulacağı tarihle aynı gün içerisinde pazara sunulmuş olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here