Ana sayfa Haber Moto G7 Play Çentikli Olacak

Moto G7 Play Çentikli Olacak

0

Uzun süredir beklenen haberlerden bir tanesi daha geldi. Moto G7 Play tamamen sızdırıldı. Telefonla ilgili her şey; cihaz kılavuzu, dış ve iç mekan görüntüleri ve teknik detaylar dahil olmak üzere tamamını kontrol edebilirsiniz. Belki de en büyük haber; orta seviye G serisinin bu yeniliğinin bir çentiğe sahip olması. Görünen o ki ne yaparsak yapalım çentikten kaçış yok.

Peki Moto G7 Play Ne Tür Özelliklere Sahip Olacak ?

Kılavuza göre çentik; öne bakan bir kamera, flaş ve hoparlör barındırır . Bir çeşit yüz tanıma özelliği olup olmayacağı belli değil.

 

 

Telefon ayrıca; geçen yılın 400 serisi çipinden bir adım daha yukarı çıkacak olan Qualcomm Snapdragon 632 işlemcisini de içeriyor.

Diğer donanım özellikleri arasında; kulaklık jakı (yay), arka parmak izi sensörü, USB-C bağlantı noktası ve arkaya bakan tek kamera bulunuyor. Geçtiğimiz yılki modelde Micro USB kullanılmış ve sadece tek bir arka kamera ile birlikte model gelirken, normal G6 ve G6 Plus‘ın her ikisi de USB-C ve çift arkaya bakan kameralar içeriyordu. Bakalım firma bu yıl, istediği başarıyı yakalayabilecek mi ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here