Ana sayfa Donanım Monster Oyun Laptopları Bayrama Özel %20 İndirimli

Monster Oyun Laptopları Bayrama Özel %20 İndirimli

0

Türk menşeili oyun bilgisayarı firması Monster Notebook, 18-24 Ağustos arasında bayram tatiline özel %20’lik indirim yaptı. Bayram tatilinde oyuncuları veya ağır iş yüküne sahip profesyonelleri sevindirmek isteyen firma, cihazlarında dolar kuruna rağmen iyi indirimler sunuyor ve fiyat performans çıtasını yükseltiyor.

Tüm Monster modellerinde geçerli olan kampanya, firmanın yerel olmasının da etkisiyle bilgisayarlarda kişiselleştirme olanaklarını da kapsıyor. İstenilen modeli istenildiği şekilde donatma fonksiyonu, ülkemizde maalesef diğer firmalarca sunulan bir lüks değil.

İlgili Haber: Samsung yeni oyun bilgisayarı Odyssey Z’yi tanıttı

Firmanın katalogunda uygun fiyatlarıyla dikkat çeken modeller Abra A5 V13.1.1 15,6” oyun bilgisayarı, indirim ile birlikte 4.499₺’ye satılıyor. Mekanik klavyeli ve GTX 1050Ti grafik kartlı bir model olan Abra A5 V13.3.1 15,6” ise 5.199₺’ye sunuluyor.

Monster’ın yerli olması yeterince büyük bir etken fakat bu duygularla hareket etmeyenler için de firmanın güzel bir ekstrası bulunuyor. Satış sonrasında cayma hakkına tam olarak saygı duyan üretici ayrıca 2 yıl garanti dışında cihazlarına ömür boyu bakım garantisi sunuyor.

Tasarımsal olarak tam anlamıyla bir oyuncu ürünü olarak karşımıza çıkan cihazlar, maalesef arada “Keşke daha sade, ince ve hafif modelleri de olsa!” dedirtiyor.

24 Ağustos’a kadar sürecek olan indirim firmanın açıklamasına göre stoklarla sınırlı. Faydalanmak için buradan Monster katalogunu inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here