Ana sayfa Oyun Monster Hunter World Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter World Sistem Gereksinimleri

0

Capcom’un beğeni toplayan RPG’si Monster Hunter World, sonunda PC platformuna da geliyor. Çıkış tarihi Ağustos olarak belirtilirken bu bilginin yanında PC için gereken özellikler paylaşıldı.

Özelliklerin yanında, oyun içi ve gelişmiş grafik ayarları ile ilgili bir kaç görsel paylaşıldı. Capcom’un yaptığı açıklamadaki görsellere göre artık yeşilliklerin sallanmasını, yarısaydam yayılmasını, sudaki yansımaları ve dinamik menzili ayarlayabileceğiz. Bunların yanı sıra tuş atama desteği de mevcut. Aşağıdaki görsellerden daha iyi anlayabilirsiniz.

Monster Hunter World, ocak ayında PS4 ve Xbox One’a çıkmıştı ve Capcom’un bu serisi için mükemmel bir oyun olmuş seri için harika bir reklam olmuştu. Sadece bununla da kalmamış Capcom’un en çok satan oyunu olmuştu. Gamespot, IGN gibi yüksek oyun otoriteleri tarafından yüksek puan almış ve seriye devrim niteliğinde bir oyun olduğu ileri sürülmüştü. Şimdi ise Monster Hunter World, 9 Ağustos’da Steam üzerinden PC platformuna da geliyor. Ön siparişe özel bonus itemler geliyor. Ayrıca dijital delüks versiyonu da mevcut. Bu versiyonlarda yeni zırh setleri, stickerlar veya yüz boyası gibi bir çok eşya mevcut. Aşağıdaki görsellerde minimum ve önerilen özelliklere bakabilirsiniz.

Monster Hunter World Minimum Özellikler

Monster Hunter World Önerilen Özellikler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here