Ana sayfa Haber Monster Hunter World oyununun PC için çıkış tarihi açıklandı!

Monster Hunter World oyununun PC için çıkış tarihi açıklandı!

0

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Monster Hunter World, geçtiğimiz haftalar içerisinde PlayStation 4 oyuncularının karşısına bir beta süreci ile çıkmıştı. önümüzdeki haftalar içerisinde de oyun Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularına sunulacak. Hatta PlayStation 4 oyuncuları, Monster Hunter World içerisinde Aloy olarak bile oynayabilecek. Hani şu Horizon: Zero Dawn oyunundan olan Aloy. Her neyse, konsol oyuncuları bu oyunun çıkışını beklerken, PC oyuncuları bir bilinmezlik içerisindeydi. çünkü Monster Hunter World isimli bu oyunun PC platformuna ne zaman çıkacağı belli değildi. Bu güne kadar tabii.

Capcom cephesinden gelen açıklamalara göre PC oyuncuları, Monster Hunter World isimli bu oyunu Ağustos 2018 içerisinde oynamaya başlayabilecek. Şimdilik oyunun PC sürümü hakkında hiçbir detay bulunmuyor elimizde. Fakat oyunun yönetmeni ileri bir tarihte Monster Hunter World oyununun PC sürümü için önemli detayların yayımlanacağından bahsetti. Bu detaylar arasında optimizasyon bilgileri, PC platformuna özel olan özellikler ve tabii ki sistem gereksinimleri de mutlaka bulunuyordur.

Monster Hunter World Hakkında

Monster Hunter World”de “The New World” olarak bilinen, yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferine çıkın ve diyarın en acımasız canavarlarını avlamak için keşfedilmemiş yaban bölgelerine adım atın. Keşfettiğiniz yeni düşmanları alt edebilmek için bir avcı olarak dikkatlice planlar yapıp içgüdülerinizi kullanarak birbirinden farklı kapışmalara gireceksiniz. Avlanabilmek için çok sayıda tuzağı, yemi, silahı ve hatta etrafınızdaki ekosistemi kullanın.

Silahlığınızı geliştirecek ve güçlendirecek malzemeler karşılığında karkaslar üretilebilir, ortamı savaşta avantaja çevirebilir, siper ve gözetleme noktaları sağlayabilir veya canavarları bile birbirine düşürecek çukurlar yapabilirsiniz. İster zafer kazanma yolunda yalnız bir savaşçı olun ya da ister üç arkadaşa kadar destek veren çevrim içi yardımlaşmalı oyunda yer alın, bu dünya keşfetmenizi bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here